SVI SU SRETNI I ZADOVOLJNI: Završilo Novogradiško glazbeno ljeto, festival glazbe i dobre zabave 

1607 0

Tekst Franjo Samardžić, Foto Jakša Samardžić, TZ GNG

 

Organizacijski je uspješno obavljen složen i obiman posao koji traje cijele godine i ništa se nije prepustilo slučaju. Organizacijski odbor za osam dana počinje s pripremama za 2025. godinu.

NOVA GRADIŠKA. 19. kolovoza 2024. – Završilo je još jedno Novogradiško glazbeno ljeto, manifestacija koja je uz nastupe glazbenika i ove godine zadovoljila različite glazbene ukuse, manifestacija  koja se po brojnim drugim sadržajima ponajprije za djecu ali i odrasle izdvaja od sličnih događanja, manifestacija koja ima gospodarski i turistički značaj jer je  Novu Gradišku pozicionirala na kartu mjesta u Slavoniji i Baranji u koju se u kolovozu rado dolazi.

Organizatori: Turistička zajednica grada Nova Gradiška i Grad Nova Gradiška mogu biti zadovoljni. Da je to bila uspješna manifestacija glazbenih, kulturnih, zabavnih, gastronomskih i gospodarskih sadržaja  potvrdio je u sva četiri dana velik broj posjetitelja  gurao na  gradskom trgu i gradski park  koji je cijeli dan i noć bio mjesto popratnih sadržaja i okupljanja brojnih  kreativaca. I vrijeme je išlo na ruku. Kiše ni ove godine nije bilo iako su oblaci i grmljavina prijetili u subotu i nedjelju.

Kako naglašava Dinka Matijević, direktorica Turističke zajednice grada Nova Gradiška, ima puno razloga za zadovoljstvo  jer je organizacijski sve išlo po planu. Kaže da je sretna i ponosna jer nije bilo problema i što su svi akteri Novu Gradišku napustili zadovoljni. Zahvaljuje se svima koji su  doprinijeli u organizaciji i realizaciji popratnih sadržaja.

Može se reći da je organizacijski uspješno obavljen  složen i obiman posao koji traje cijele godine i  ništa se nije  prepustilo  slučaju.  Na prigodnom otvaranju ovogodišnjeg Novogradiškog glazbenog ljeta gradonačelnik Vinko Grgić najavio je okupljanje Organizacijskog odbora  već za osam dana i početak priprema za Novogradiško glazbeno ljeto 2025.

Related Post