Cerničani prvi finalisti

834 0

21. travanj 2011. – U prvoj polufinalnoj utakmici Kupa

Nogometnog središta Nova Gradiška, odigranoj jučer, Mladost iz Cernika je prema očekivanju visoko pobijedila županijskog ligaša Slobodu iz Gornjih Bogićevaca sa 6:2 (3:2). Nogometaši Slobode su i poveli protiv Mladosti (1:0), jer je trener Cerničana Dinko Terzić u prvom dijelu nastojao relaksirati momčad nakon nedjeljne naporne utakmice protiv imenjaka iz Preloga, pa je domaći županijski ligaš nakon izjednačenja ponovno poveo i s 2:1 nakon pola sata igre. Ipak u samoj završnici prvog poluvremena Cerničani su uspjeli izjednačiti i povesti (3:2), a u nastavku uvođenjem svježih snaga i visoko pobijedili (6:2). Tako je momčad Mladosti postala prvi finalist ovogodišnjeg Kupa i čeka suparnika iz susreta u Ljupini gdje igraju domaći Slaven i Graničar iz Laza. Ta druga polufinalna utakmica odigrat će se u iduću srijedu, kao i polufinalne utakmice juniora gdje se sastaju Slaven i Posavac i Omladinac i Mladost (C). Finale će se odigrati u Novoj Gradiški tijekom idućeg mjeseca. Evo podataka o prvoj polufinalnoj utakmici: Igralište Slobode u Gornjim Bogićevcima. Gledatelja 100. Sudac Zvonimir Severinac (Nova Kapela)

STRIJELCI: 1:0 – V.Šugić (10), 1:1 – Kulić (17), 1:2 – Jurić (33), 2:2 – D. Bungić (40), 2:3 – Mi. Pavelić (41), 2:4 – Lukšić (54), 2:5 – Vrabac (79), 2:6 Ma. Pavelić (81) SLOBODA: Čabraja, M. Krizmanić (od 46. Ošap), Blažević (od 60. F.Bungić) Lovrić (od 68. Ž. Šugić), I. Bungić, Zovkić, Kovre, Radošić (od 72. Klarić), V. Šugić (od 64. T.Krizmanić), D. Bungić. TRENER: Dražen Kovre.

MLADOST: Ugrešić (od 46. Kao), Mi. Pavelić, Kalić (od 68. Martinović), Juraković, Jurić (od 75. Mat. Vlaović), Lukšić, Mar. Pavelić, Mulac (od 75.Vrabac), Terzić (od 46. Junašević), Kumić, Kulić. TRENER: Dinko Terzić.