Policajci nagradili vozače koji su poštivali prometne propise 

1500 0

SLAVONSKI BROD – Policijski službenici Postaje prometne policije Slavonski Brod (11. listopada, od 10 do 14 sati), proveli su preventivno represivnu akciju u prometu „Sigurnosni pojas i mobitel“. 

Tijekom provođenja akcije 9 vozača, odnosno putnika nije koristilo sigurnosni pojas, 4 vozača je nepropisno koristilo mobitel tijekom upravljanja motornim vozilom, što je ukupno 14 prometnih prekršaja.

Osim represivnog dijela akcije, vozače koji tijekom nadzora prometa nisu zatečeni u činjenju prometnih prekršaja, policijski službenici su nagrađivali edukativnim, i za potrebe ovakvih i budućih sličnih akcija, prigodnim „poklonima“ (miris za auto, kemijske olovke i podložak za miš) na kojima se slikom i riječima ukazuje na poštivanje prometnih propisa.

Policijska uprava brodsko – posavska najavljuje provođenje ovakvih akcija i u narednim danima.

Poštujte prometne propise, a policijski službenici za to će Vas nagraditi prigodnim poklonima!

Related Post

Činjenice o koronavirusu

Autor - 29/04/2020 0
Autor koronavirus.hr Novi koronavirus koji se pojavio 2019. godine nazvan je SARS—CoV-2, otkriven je u Kini krajem 2019. Radi se…

DANI OTVORENIH VRATA

Autor - 06/10/2014 0
VRPOLJE – Danas, 6. listopada, u vremenu od 10 do 11.30 sati, kontakt policajci Policijske postaje Vrpolje Nenad Bogdanović i…