Zlato i srebro za novogradiške kuglače na državnom prvenstvo gluhih
Pripremio Kristijan Baksa, predsjednik SSG NG NOVA GRADIŠKA – Dana 16. i 17. svibnja u Koprivnici održano je Državno prvenstvo gluhih u kuglanju u disciplinama parovno i tandem, u muškoj i ženskoj konkurenciji. Na prvenstvu su sudjelovali naši predstavnici iz KK Slavonije Nova Gradiška i KK Maksim Staro Petrovo Selo. Nastupilo je šest ženskih





































































