PD „STRMAC“ otvorilo Planinarsku stazu Samostalne psunjske satnije

3475 0

NOVA GRADIŠKA – Povodom 26. obljetnice ustroja Samostalne psunjske satnije otvorena je planinarska staza koja nosi naziv Planinarska staza Samostalne psunjske satnije. Ide nekadašnjom stazom koja se zvala Šibljak. Kako doznajemo od Željka Brčića namjera je planinara da tom planinarskom stazom trajno obilježe događanja iz 1991. godine, obranu odašiljača i sačuvaju i spomen na hrvatske branitelje koji su poginuli čuvajući ga . Dodaje da se tom smo stazom 1991. godine pješke išlo do odašiljača.

Related Post

POLICIJA EDUCIRA NAJMLAĐE

Autor - 18/10/2012 0
DRAGALIĆ/OKUČANI, 18. listopad 2012. – U okviru preventivnog projekta pod nazivom „Zaštita djece od minsko-eksplozivnih sredstava i oružja“, koji provode…