RIBARSKO LOVAČKE VEČERI – DELICIJE IZA KOJIH SE LIŽU PRSTI
NOVA GRADIŠKA, 12. srpnja 2010. – Narednog vikenda (petk i subota) Novogradiščani, ali i svi drugi posjetitelji iz novogradiškog kraja, Novske, Požege i Slavonskog Broda, moći će uživati u delicijama spravljenim od divljači i ribe na tradicionalnim Ribarsko-lovačkim večerima u naselju Jug. Organizatori, Branko Bešlić i Lovačka udruga „Podložje – Gorice“ i provjereni majstori u spravljanju specijaliteta







































































