KADROVIRANJE

3311 0

NOVA GRADIŠKA, 3. travanj 2012. – Kako neslužbeno doznajemo Dario Ban, voditelj uprave novogradiške podružnice Hrvatskih šuma i dalje ostaje na dužnosti. Iako se nakon izbora dolaskom nove vlasti očekivala i njegova smjena,

jer je član HDZ-a, nova vlast i njega je pridodala spisku dužnosnika drugih političkih opcija koji su ostali obnašati dosadašnje funkcije. Kao i kod ostalih i kod njega je razlog isti. Ban ima vjetar u leđa novogradiških esdpeovaca jer je uspješno vodio Upravu Hrvatskih šuma u Novoj Gradiški koja u nadležnosti ima devet šumarija.

 

Related Post

IZLOŽBA FOTOGRAFIJA

Autor - 14/08/2012 0
Na izložbi su i fotografije Gorana Dorića, pobjednika ovogodišnjeg Bjelovarskog salona fotografije NOVA GRADIŠKA, 17. kolovoza 2011. – Izložbom fotografija…