LABURISTI ZOVU NA POBUNU

2059 0

NOVA GRADIŠKA, 28. studenoga 2013. – U subotu 30.11. od 10 do 12 sati na gradskom korzu Hrvatski laburisti Nove Gradiške provest će AKCIJU pod nazivom “POBUNA”

 

Ne morate udarati šakom po stolu, dođite u subotu 10 sati na naš štand gdje ,ćete moći udarcem u bačvu iskazati svoje neslaganje s promjenama radnog i mirovinskog zakonodavstva prema kojima bi morali raditi do 67 godina 56 sati tjedno na kupone.

 

Akcijom se ukazuje na Vladino sveobuhvatno umanjenje dosadašnjih prava građana novim zakonima o radu, mirovinskom osiguranju te o povremenim poslovima. Vladin novi paket zakona znači da će građani ubuduće morati raditi 56 sati tjedno, bez definirane preraspodjele radnog vremena. I žene i muškarci pravo na odlazak u redovnu mirovinu stjecat će tek sa 67 godina života, a do odlaska u mirovinu radit će na kupone povremene poslove, bez bilo kakve sigurnosti radnog mjesta.

 

Na POBUNU poziva Vlatko Greiner, predsjednik novogradiških laburista.

Related Post

PRESUDIO TELEFONSKI GLAS

Autor - 06/07/2015 0
SLAVONSKI BROD, 6. srpnja 2015. – Na konstituirajućoj sjednici Vijeća srpske nacionalne manjine održanoj danas u Velikoj vijećnici županijske uprave…

Autor - 10/06/2016 0
{youtube}RteH_Rj5Qic&feature=youtu.be|450|253|1{/youtube}

HRVATSKI LABURISTI

Autor - 23/11/2012 0
NOVA GRADIŠKA, 23. studeni 2012. – Hrvatski laburisti odlučili su akcijom među građanima pokazati što misle o novom prijedlogu Zakona…