21. – 22. OŽUJKA 2013. – OTVORENA NASTAVA „NASTAVA BEZ ŠKOLSKOG ZVONA“

2543 0

Gimnazija Nova Gradiška već 13.-tu godinu za redom, uspješno ostvaruje projekt , dvodnevnu manifestaciju “DANI OTVORENE NASTAVE – NASTAVA BEZ ŠKOLSKOG ZVONA” u kojemu sudjeluju eminentni gosti, profesori, liječnici,

književnici te sami učenici i profesori novogradiške Gimnazije. Dani su započeli u četvrtak , 21.ožujka predavanjima u prostoru Gimnazije , a nastavljeni istoga dana u Domu kulture . U ime Gimnazije goste i učenike pozdravila je pedagoginja prof. LJILJANA VIDMAR i najavila program koji će predstaviti u Dvorani Relković.

 

 

Stručno predavanje pod nazivom: ŠTO KAŽEMO KAD NIŠTA NE KAŽEMO održala je dr.med. VESNA ORŠULIĆ, gestalt terapeut, a pratili su ga sa velikim zanimanjem i učenici i profesori škole. Program u Domu kulture nastavljen je izborom iz dramsko-scenskog stvaralaštva skupine NOGA Gimnazije Nova Gradiška pod vodstvom prof.savjetnice VJEKOSLAVE BAGARIĆ.

 

kvpoumar

Related Post

FORUM ZA SLOBODU ODGOJA

Autor - 07/10/2013 0
Nastavnici/ce, uključite se! Forum za slobodu odgoja poziva sve učitelje i nastavnike u Hrvatskoj na aktivan doprinos raspravi o novoj…

KONCERT SJEĆANJA

Autor - 12/05/2015 0
NOVA GRADIŠKA – Učenici i nastavnici Glazbenog odjela Osnovne škole „Mato Lovrak“ svečanim koncertom u subotu 9. svibnja 2015. obilježili…