Gimnazija Nova Gradiška obilježila Svjetski dan pisanja pisama

1404 0

NOVA GRADIŠKA, 12. svibnja 2021. – U Gimnaziji Nova Gradiška se 11.5. obilježio Svjetski dan pisanja pisama.

Učenici su, prateći upute pripremljene za njih na stranicama školske knjižnice, uz pomoć profesorice hrvatskoga jezika napisali pisma članovima obitelji Stipančić – likovima iz lektirnog naslova.

 

Ove zanimljive radove možete pročitati ovdje: Pisma 1. A Stipančićima

 

Related Post

Novi prilazi zgradi Gimnazije

Autor - 01/11/2018 0
Autor Franjo Samardžić NOVA GRADIŠKA, 31. listopada 2018. – Nakon postavljanja spomenika sv. Ivanu Pavlu drugom i uređenja južnog dijela…