NOVA GRADIŠKA, 12. svibnja 2021. – U Gimnaziji Nova Gradiška se 11.5. obilježio Svjetski dan pisanja pisama.
Učenici su, prateći upute pripremljene za njih na stranicama školske knjižnice, uz pomoć profesorice hrvatskoga jezika napisali pisma članovima obitelji Stipančić – likovima iz lektirnog naslova.
Ove zanimljive radove možete pročitati ovdje: Pisma 1. A Stipančićima









































































