BASEBALL U NOVOJ GRADIŠKI

1808 0

NOVA GRADIŠKA 6. – 9. srpnja 2010. – Baptistička crkva Nova Gradiška organizirala je Baseball kamp za djecu i mlade na kojem su prisutne podučavali američki treneri baseballa. Susret se odvijao na stadionu NK Sloge. Lijepo od organizatora da su novogradiškoj djeci i mladeži pružili jedno novo iskustvo i upoznali ih sa sportom koji još nije razvijen u nas ali je najpopularniji sport u SAD-u. fotografije ustupio ngrebel 

Related Post

In memoriam Željko Levis

Autor - 17/11/2010 0
17. studeni 2010. –  Preminuo je iznenada prilikom operacije u Beču standardni igrač novogradiškog Stolnoteniskog kluba Strmac, Željko Levis (48). Bio…

POVODOM DANA NEOVISNOSTI

Autor - 09/10/2014 0
NOVA GRADIŠKA, 9. listopad 2014. – U srijedu, 08. listopada 2014. godine sa početkom u 9 sati, na teniskim terenima…