BASEBALL U NOVOJ GRADIŠKI

1807 0

NOVA GRADIŠKA 6. – 9. srpnja 2010. – Baptistička crkva Nova Gradiška organizirala je Baseball kamp za djecu i mlade na kojem su prisutne podučavali američki treneri baseballa. Susret se odvijao na stadionu NK Sloge. Lijepo od organizatora da su novogradiškoj djeci i mladeži pružili jedno novo iskustvo i upoznali ih sa sportom koji još nije razvijen u nas ali je najpopularniji sport u SAD-u. fotografije ustupio ngrebel 

Related Post

In memoriam Željko Levis

Autor - 17/11/2010 0
17. studeni 2010. –  Preminuo je iznenada prilikom operacije u Beču standardni igrač novogradiškog Stolnoteniskog kluba Strmac, Željko Levis (48). Bio…

Poraz odbojkašica u Zadru

Autor - 08/11/2010 0
8. studeni 2010. – Odlična ekipa Marina Kaštela jedina ne zna za poraz i uz maksimalni učinak zasluženo je na čelu…