EXIT HOUSE FEST 2010 NA STRMCU – House užitak

1599 0

 

 

 

 

STRMAC, 23. srpnja 2010. – Exit House Fest 2010 održan je već tradicionalno po treći put na poznatom izletištu Strmac. Fest je pružio mnoštvo zabave za mlade novogradiškog kraja, a i okolice. Bilo je ljudi i iz inozemstva koji su došli uživati u vrhunskim izvedbama poznatih stranih i domaćih DJ-a kao što su zvijezda večeri Joyce Mercedes iz Nizozemske, Dejan Miličević iz Srbije, Erptech iz Nove Gradiške i drugi. Joyce Mercedes je jedna od tri najpoznatije Dj-ice na svijetu kao i Viktoria Metzker koja nastupa večeras, inače Playbojeva zečica. Donosimo fotografije od jučer tj. prve večeri, a report druge donosimo sutra. 

EPH 2010 – line up:

Energetico (Županja), Erptech (Nova Gradiška), Z’Spin (Čakovec), Joyce Mercedes (Amsterdam), Dejan Miličević (Beograd), Goran Isić (Beograd), Speedy (Beograd).

 

Joyce Mercedes

 

Dejan Miličević

 

Z’Spin

 

Erphtech

 

Related Post

ODRŽAN KONCERT UMPASK-a

Autor - 21/02/2011 0
21. veljače 2011. – U organizaciji Udruge mladih za promicanje alternativne scene i kulture (UMPASK) održan je u prošli petak koncert u…

1000MODS, 18. travnja u Močvari!

Autor - 20/01/2025 0
Nakon razarajućeg nastupa na prošlogodišnjem Bear Stone Festivalu, grčki Stoner Rock velikani 1000mods ovoga puta dolaze u klupski ugođaj zagrebačke Močvare. Osim klasičnog koncerta,…