EXIT HOUSE FEST 2010 NA STRMCU – House užitak

1596 0

 

 

 

 

STRMAC, 23. srpnja 2010. – Exit House Fest 2010 održan je već tradicionalno po treći put na poznatom izletištu Strmac. Fest je pružio mnoštvo zabave za mlade novogradiškog kraja, a i okolice. Bilo je ljudi i iz inozemstva koji su došli uživati u vrhunskim izvedbama poznatih stranih i domaćih DJ-a kao što su zvijezda večeri Joyce Mercedes iz Nizozemske, Dejan Miličević iz Srbije, Erptech iz Nove Gradiške i drugi. Joyce Mercedes je jedna od tri najpoznatije Dj-ice na svijetu kao i Viktoria Metzker koja nastupa večeras, inače Playbojeva zečica. Donosimo fotografije od jučer tj. prve večeri, a report druge donosimo sutra. 

EPH 2010 – line up:

Energetico (Županja), Erptech (Nova Gradiška), Z’Spin (Čakovec), Joyce Mercedes (Amsterdam), Dejan Miličević (Beograd), Goran Isić (Beograd), Speedy (Beograd).

 

Joyce Mercedes

 

Dejan Miličević

 

Z’Spin

 

Erphtech

 

Related Post

Ljetna turneja benda Meritas

Autor - 15/07/2019 0
Meritas otkriva nove koncertne destinacije – od Visa do Špancirfesta U godini posvećenoj njihovih prvih 20, Meritas širi svoj glazbeni…