INICIJATIVA ZA NAŠ DINAMO

2269 0

NOVA GRADIŠKA, 7. lipnja 2014. – Inicijativa Za naš Dinamo koju predvode četvorica bivših klupskih kapetana organizirala je danas na središnjem gradskom trgu potpisivanje peticije čiji je cilj nova etapa borbe za demokratizaciju

maksimirskog kluba.

 

Bivši igrači kluba iz Maksimirske, Dario Šimić, Tomo Šokota, Igor Bišćan i Silvio Marić prikupljanim potpisima u peticiji će tražiti raspisivanje demokratskih izbora u Dinamu po načelu ‘Jedan član jedan glas’. Kada se prikupe potpisi će se naći na radnom stolu gradonačelnika Zagreba Milana Bandića.

 

Dario Šimić, Tomo Šokota, Igor Bišćan i Silvio Marić otvoreno se suprotstavljaju Zdravku Mamiću, jednom od najmoćnijih ljudi u hrvatskom nogometu i njegovom vođenju Dinama. Cilj im je novi demokratičniji Dinamo i povratak publike na stadion.

 

Da imaju podršku i u Novoj Gradiški danas su svjedočili Novogradiščani koji su stavljali svoj potpis na peticiju.

Related Post

NOGOMET

Autor - 20/02/2012 0
20. veljače 2012. – Ovih dana stvoreni su donekle povoljni uvjeti za odigravanje nogometnih utakmica iako je još mnogo snijega…