VALENTINOVO U UDRUZI ZA POMOĆ OSOBAMA S MANTALNOM RETARDACIJOM

2577 0

NOVA GRADIŠKA – U petak, 13 veljače u prostorijama ” Udruge za pomoć osobama s mentalnom retardacijom Nova Gradiška” održana je proslava Valentinova na kojoj je prisustvovalo 20-tak članova. U Udruzi se tradicionalno već godinama

obilježava Valentinovo – dan zaljubljenih. Višesatni program organiziran je kako bi se članovima omogućilo druženje, zabava i darivanje. Svi korisnici obradovani su i simboličnim poklonima, licitarskim srcima, koja su nam donirana od strane medičarsko-svjećarske radnje Zozolly iz Marije Bistrice i medičarske radnje Blažeković iz Osijeka. Organizirane su mnogobrojne aktivnosti: pisanje/crtanje ljubavnih poruka, ples u paru, fotografiranje parova, ukrašavanje panoa i darivanje licitarskih srca. Druženje smo završili s porukom ” ZA NAS JE SVAKI DAN VALENTINOVO! ¨

 

Related Post

FORUM ŽENA SDP-a

Autor - 09/12/2013 0
NOVA GRADIŠKA, 9. prosinac 2013. – Članice Foruma žena Gradske organizacije SDP-a danas su u posjetile Udruge za pomoć osobama…

UDRUGA „HRABRO DIJETE“

Autor - 13/03/2012 0
NOVA GRADIŠKA 13. Ožujka 2012. – Uoči predstojećeg humanitarnog koncerta Parnog valjka u novogradiškom Domu kulture razgovarali smo s organizatorima…