NAKON OPERACIJE HANS LANG NAPUSTIO NOVU GRADIŠKU

1917 0

NOVA GRADIŠKA, 6. listopada 2010. – Hans Lang, dugogodišnji gradonačlenik prijateljskog grada Herzogenauracha dobro se oporavio nakon operacije u slavonskobrodskoj bolnici „Dr. Josip Benčević“ . Prilikom boravka u Novoj Gradiški , u sastavu izaslanstva koje je došlo obilježiti tridesetu obljetnicu prijateljstva s našim gradom, doživio je srčani udar.

Danas je sa suprugom Helgom napustio Novu Gradišku ispraćen od gradonačelnika Josipa Vukovića, Marka Lončara i velečasnog Perice Matanovića.  

Velečasni Perica Matanović i Hans Lang

 

Related Post

ČETVRTA SARMIJADA I PROVIJADA

Autor - 06/04/2014 0
NOVA GRADIŠKA, 6. travnja 2014. – Ines Andrašić, Monika Gubić i Martina Olić, učenice Industrijsko obrtničke škole, koje se školuju…

MALČANSKI VINOGRADARI

Autor - 19/01/2013 0
22. siječnja 2013. godine na dan Svetoga Vinka patrona vinograda, gvardijan cerničkog samostana fra Anto Perković posvetit će malčanske vinograde…