POZIV NA IZLOŽBU

2596 0

NOVA GRADIŠKA – Izložba „SB=NG:“ po treći puta (bienalno) novogradiškoj publici nudi multimedijalno događanje na kojem se mogu doživjeti radovi suvremenih umjetnika koji su rođenjem ili djelovanjem povezani sa dva grada:

Slavonskim Brodom i Novom Gradiškom. Ovogodišnja izložba donosi nam i radove dvojice značajnih umjetnika hrvatske likovne scene i redovitih profesora sa zagrebačke Akademije likovnih umjetnosti; Ante Rašića i Damira Sokića. Uz njih na izložbi još sudjeluju: Gordan Bijelić, Alojzije Cindrić, Igor Čabraja, Matej Knežević, Jelena Kovre, Zlatko Kozina, Ivica Kurtz, Mladen Lovrić, Miroslav Pišonić, Ivan Šeremet.

 

Related Post

FOTO

Autor - 30/03/2013 0
NOVA GRADIŠKA 29. ožujka 2013. – Jubilarna deseta poredu izložba poznatog novogradiškog slobodnog fotografa Igora Hercega na temu pokladnog jahanja…