Davanjem svečane prisege Marija Karlovčan-Subić se uključila u rad Gradskog vijeća

2851 0

Autor Franjo Samardžić

NOVA GRADIŠKA, 14. studeni 2017. – Marija Karlovčan-Subić na današnjoj je sjednici svečano prisegnula i uključila u rad Gradskog vijeća.

Podsjetimo. Gradsko vijeće je prihvatilo pismeni zahtjev Željka Bigovića, nositelja liste Grupe građana, kojim je iz osobnih razloga stavio mandat u mirovanje i aktiviralo mandat Marije Karlkovčan-Subić sa 21. srpnjem.

Danas se u vijećničkim klupama pridružila Marijani Škara-Ivković i druga je vijećnica sa liste Grupe građana.

Related Post

Autor - 14/01/2018 0
KOORDINACIJA UDRUGA PROISTEKLIH IZ DOMOVINSKOG RATA BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE pod pokroviteljstvom Grada Nova Gradiška i Ministarstva hrvatskih branitelja organizira obilježavanje 26.…