U Slavonskom Brodu preminula je bolesnica (65) koja je bila pozitivna na Covid-19

1881 0

Foto sbplus

SLAVONSKI BROD,  27. ožujka 2020. – U slavonskobrodskoj Općoj bolnici „Dr. Josip Benčević“ jučer poslijepodne preminula je bolesnica (65) koja je bila pozitivna na Covid-19. Bila  je onkološki bolesnik –  objavilo je Ravnateljstvo civilne zaštite.

Informaciju o smrti žene potvrdio je za 24 sata dr. Josip Samardžić, ravnatelj bolnice rekavši da će u petak više informacija biti na konferenciji za medije Stožera civilne zaštite Brodsko posavske županije.

Prema posljednjim podacima, u Hrvatskoj je ukupno oboljelo 495 ljudi, 3. je umrlo, a  izliječeno je 22. Više od 30.000 ljudi je u samoizolaciji.

Related Post

AMERIKANCI POTVRDILI

Autor - 30/05/2012 0
Uz činjenicu da je ovdje sve čisto i da županov put neće ništa koštati županijske porezne obveznike, moramo istaknuti pomalo…