U Slavonskom Brodu preminula je bolesnica (65) koja je bila pozitivna na Covid-19

1880 0

Foto sbplus

SLAVONSKI BROD,  27. ožujka 2020. – U slavonskobrodskoj Općoj bolnici „Dr. Josip Benčević“ jučer poslijepodne preminula je bolesnica (65) koja je bila pozitivna na Covid-19. Bila  je onkološki bolesnik –  objavilo je Ravnateljstvo civilne zaštite.

Informaciju o smrti žene potvrdio je za 24 sata dr. Josip Samardžić, ravnatelj bolnice rekavši da će u petak više informacija biti na konferenciji za medije Stožera civilne zaštite Brodsko posavske županije.

Prema posljednjim podacima, u Hrvatskoj je ukupno oboljelo 495 ljudi, 3. je umrlo, a  izliječeno je 22. Više od 30.000 ljudi je u samoizolaciji.

Related Post

USKRSNI KONCERT: “Trenk i prijatelji”

Autor - 11/04/2017 0
 NOVA GRADIŠKA –  Hrvatsko kulturno umjetnička udruga “Trenk” Nova Gradiška najavljuje  održavanje  velikog  uskrsnog  koncerta pod nazivom “Trenk i prijatelji”,…