NEMA NOVOOBOLJELIH: Ukidaju se COVID ambulante u Slavonskom Brodu i Novoj Gradiški

2107 0

Autor bpz.hr

SLAVONSKI BROD, 1. lipnja 2020. – Na području Brodsko-posavske županije u posljednja 24 sata nema novooboljelih osoba od COVID-19.
Ukupan broj oboljelih osoba na području Brodsko-posavske županije tako i dalje iznosi 42, ozdravilo je 19 osoba, a uz 1 ranije preminulu osobu, trenutno su 22 aktivne oboljele osobe od COVID-19.

-Temeljem upute Kriznog stožera Ministarstva zdravstva, a nastavno na povoljnu epidemiološku situaciju te postupnu normalizaciju rada zdravstvenog sustava, od danas se obustavlja rad tzv. „COVID ambulanti“ u djelatnosti obiteljske/opće i dentalne medicine za pregled bolesnika pod sumnjom na zaraženost koronavirusom uspostavljenih 16. ožujka 2020. godine pri Domovima zdravlja u Slavonskom Brodu i Novoj Gradiški- navodi u današnjem priopćenju, Stjepan Bošnjakovi, načelnik Stožera CZ BPŽ.

Related Post

BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA

Autor - 30/04/2016 0
Svim vjernicima koji blagdan Uskrsa slave po julijanskom kalendaru želimo obilje obiteljskog mira, ljubavi i Božjeg blagoslova uz tradicionalno ‘Hristos…

JAVNI POZIV

Autor - 11/09/2015 0
SLAVONSKI BROD – Na temelju čl.14. Odluke o ustrojstvu i djelokrugu županijskih upravnih tijela (Službeni vjesnik Brodsko-posavske županije,broj 20/05) i…