Bacao bengalke na utakmici u Vrbovi i završio u pritvoru

1278 0

VRBOVA – U nedjelju 2. listopada oko 17,50 sati u Vrbovi na nogometnom stadionu dok se odigravala nogometna utakmica, 25-godišnjak je pod utjecajem alkohola od 1,12 promila zapalio dva pirotehnička sredstva tzv. „bengalke“ i bacio unutar sportskog terena.

Počinitelj je ubrzo uhićen i priveden u službene prostorije Policijske postaje Nova Gradiška. 

Protiv istog policija podnosi optužni prijedlog za počinjen prekršaj iz Zakona o sprečavanju nereda na športskim natjecanjima.

Related Post

Autor - 10/06/2018 0
SLAVONSKI BROD,  10. lipnja 2018. – Poštovani, u našem gradu Slavonskom Brodu se i ove godine održavaju programi najstarije smotre…

1000MODS, 18. travnja u Močvari!

Autor - 20/01/2025 0
Nakon razarajućeg nastupa na prošlogodišnjem Bear Stone Festivalu, grčki Stoner Rock velikani 1000mods ovoga puta dolaze u klupski ugođaj zagrebačke Močvare. Osim klasičnog koncerta,…