U POVODU MEĐUNARODNOG DANA INVALIDA
NOVA GRADIŠKA, – U novogradiškoj su OŠ „Mato Lovrak“ obilježili Međunarodni dan invalida po prvi puta u suradnji s Košarkaškim klubom invalida Slavonski Brod. Upriličili su susret s učenicima u školskoj dvorani 27. studenoga







































































