DOČEK NOVE GODINE NA SREDIŠNJEM GRADSKOM TRGU

1733 0

NOVA GRADIŠKA, 16. prosinac 2010. – Kako doznajemo od Mirjane Štrbac Novogradiščani će Novu Godinu moći dočekati na otvorenom na središnjem gradskom trgu. Turistička zajednica Nova Gradiška i Agencija Novogradiško glazbeno ljeto organiziraju pod pokroviteljstvom Grada Nove Gradiške doček Nove Godine na otvorenom. U najluđu noć

naše sugrađane uvesti će slijedeći sastavi rock band DIMENZIJA X i NOVI ZNANCI Gradska glazba grada Nove Gradiške će točno u ponoć sa vrha zgrade Gradskog Poglavarstva odsvirati Radetzky marš, a svi posjetitelji moći će se ugrijati toplim čajem te kuhanim vinom i rakijom. Turistička zajednica Nova Gradiška poziva sve sugrađane da dođu na središnji gradski trg i uz atraktivan vatromet podijele radost ulaska u novu 2011 godinu!

Related Post

ARHEOLOGIJA OPĆINE KLAKAR

Autor - 21/09/2024 0
Općina Klakar nalazi se u Brodsko-posavskoj županiji, istočno od Slavonskog Broda i u njenom sastavu nalaze se naselja Donja Bebrina,…