GIMNAZIJA

3081 0

U petak 15.lipnja novogradiška Dvorana Relković bila je ispunjena gotovo do posljednjeg mjesta. Maturanti Gimnazije, u pratnji svojih profesora,roditelja i prijatelja, okupili su se na svečanosti podjele završnih svjedodžbi i ispraćaja

u novi život u neke druge gradove gdje će nadograđivati svoja, ovdje stečena znanja.

 

Čestitke maturantima uputile su ravnateljica Gimanizije PROF. NADA PELEH SERENČEŠ I DR.LJEPŠA RAKAS VUJČIĆ, dogradonačelnica za društvene djelatnosti Grada Nova Gradiške:

– Možda su vam se zadnji dani činili teškima – od zaključivanja ocjena, pa i danas, do ispita koji se ovih dana održavaju u okviru državne mature, ali ni ono što je pred vama nije lako. Želim vam puno sreće na tome putu, mladenačkog poleta i zanosa i da nam se vratite u Novu Gradišku. Na nama je da vam u tom povratku osiguramo što bolje uvjete, kazala je dr. Rakas-Vujčić.

U svečanom kulturno-zabavnom programu predstavili su se pjevački zbor Gimnazije pod vodstvom PROF. SANJE STIČINSKI i daroviti gimnazijalci SLAVICA SERENČEŠ, MIRTA DAUTOVIĆ, KARLA MENEGONI.

Related Post

PODRUČNA ŠKOLA ŠTIVICA

Autor - 09/06/2016 0
ŠTIVICA – S lipnjem stižu dani u kojima će škole zatvoriti svoja vrata učenicima, učionice i hodnici utonut će u…

SUTRA PROJEKT TRI GIMNAZIJE

Autor - 14/05/2015 0
NOVA GRADIŠKA, 14. svibanj 2015. – Gimnazija Nova Gradiška sutra će (petak) biti mjesto brojnih događanja i radionica u okviru…