HSLS U AKCIJI ZA ZDRAVLJE I LJEPŠI GRAD

1599 0

25. srpnja 2011. – Članovi novogradiškog Ogranka HSLS-a prošli su tjedan organizirali akciju ZA ZDRAVLJE I LJEPŠI GRAD i unatoč visokim ljetnim temperaturama uništili više tisuća stabljika ambrozije u neposrednoj blizini dječjeg vrtića, u samom središtu Nove Gradiške.

“Ova akcija osmišljena je u sklopu programa stranačkih aktivnosti koje novogradiški ogranak provodi tijekom godine, a posebice u cilju osvješćivanja naših sugrađana o ovoj po zdravlje “alergičara” nadasve štetnoj biljci. Uništavanje ambrozije naš je doprinos u borbi za očuvanje zdravog okoliša o kojemu, nažalost, još nedovoljno vodimo brigu te smo i ove godine jedini u Novoj Gradiški koji provodimo ovu akciju” – rekla je predsjednica novogradiškog ogranka Marija Karlovčan-Subić“.

Related Post

LIBERALI ZA VINKOVO

Autor - 23/01/2014 0
SLAVONSKI BROD, 23. siječanj 2014. – Liberali su tradicionalno, već petnaest godina za redom na brodskom Trgu Pobjede proslavili su…

TRIBINA HSLS-a

Autor - 25/03/2014 0
Najavljeno je skupljanje potpisa za održavanjem referenduma protiv prodaje auto cesta