JOŠ JEDAN NOVOGRADIŠČANIN U VLADI RH

2275 0

NOVA GRADIŠKA, 14. veljače 2016. – Nakon mr. sc. Ivana Sertića, koji je postao pomoćnikom ministra gospodarstva na funkciju u Vladu RH sprema se i Dario Marenić (HSP AS).

 

Kako doznajemo, novogradiški poduzetnik, vlasnik i predsjednik Uprave tvrtke Elda, mogao bi narednog tjedna na sjednici Vlade biti imenovan pomoćnikom Darka Horvata, ministra poduzetništva i obrta.

Poslovni uspjesi Elde nisu ostali nezapaženi pa je Daria Marenića koncem prošle godine Hrvatsko udruženje menadžera i poduzetnika izabralo za menadžera godine i dobio priznanje HUM-CROMA u kategoriji velikih, srednjih i malih trgovačkih društava.

 

Dario Marenić postati će tako još jedan Novogradiščanin koji će moći utjecati na poslovnu klimu i poduzetništvo, ne samo u Hrvatskoj, već i u Novoj Gradiški.

 

Dario Marenić u kvoti je kadrova HSP AS u kojem je predsjednik Odbora za gospodarstvo.

Related Post

DRUŽENJE NA STRMCU

Autor - 20/06/2016 0
STRMAC – Članovi Liste grupe birača Željka Bigovića i gradski vijećnici s te liste okupili su se jučer na Strmcu.

IZ STOŽERA GO SDP-a

Autor - 03/06/2013 0
NOVA GRADIŠKA, 3. svibnja 2013. – Nakon rezultata tijesne borbe sa HDZ-om za pobjedu u drugom krugu za gradonačelnika i…