MINISTAR TURIZMA DARKO LORENCIN DOLAZI U STARU KAPELU

2520 0

NOVA GRADIŠKA, 14. svibnja 2014. – Ministar turizma Darko Lorencin u četvrtak, 15. svibnja 2014. godine posjetiti će Brodsko- posavsku županiju i održati sastanak s turističkim gospodarstvenicima i predstavnicima

županijske i gradskih turističkih zajednica te gradova Slavonski Brod i Nova Gradiška.

 

Posjetiti će općinu Nova Kapela i Eko-etno selo Stara Kapela gdje će U „Tunjinoj kući“ razgovarati o razvoju kontinentalnog turizma, njegovom potencijalima i doprinosu ukupnoj turističkoj ponudi koju nudi Hrvatska.

Uz djelatnike u oblasti turizma s područja županije, na sastanku će biti župan Danijel Marušić, gradonačelnici Mirko Duspara i Željko Bigović te novokapelački načelnik Ivan Šmit.

Related Post

Antunovo s „Golubicama“

Autor - 22/01/2017 0
BATRINA – U subotu, 21. siječnja, u Batrini je održano tradicionalno, treće po redu „Antunovo s „Golubicama“. Naime, Ženska pjevačka…