Motociklista s 3,01 promila se trijeznio u novogradiškoj policiji 

1464 0

Foto Policija brodsko-posavska

 

NOVA GRADIŠKA – Policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška, dana 26. srpnja, u 18.50 sati, u Novoj Gradiški, u Ulici Maksimilijana Benkovića, prilikom nadzora prometa zaustavili su motocikl kojim je upravljao 36-godišnjak. Alkotestom je u organizmu 36-godišnjaka očitana koncentracija alkohola od 3,01 promila, te je utvrđeno da je istekla prometna dozvola. Alkoholizirani vozač je doveden u policijsku postaju, liječnički pregledan te je konstatirano da je sposoban za zadržavanje u policiji. Policijski službenici protiv 36-godišnjaka podnose optužni prijedlog Općinskom sudu u Slavonskom Brodu Stalna služba u Novoj Gradiški zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Related Post

UČESTALE KRAĐE

Autor - 13/04/2015 0
SLAVONSKI BROD / NOVA GRADIŠKA, 13. travanj 2015. – U vremenu od 2. do 9. travnja, u Slavonskom Brodu, u…

DIGITALNA POLJOPRIVREDA

Autor - 07/11/2020 0
POŽEGA – U četvrtak, uoči blagdana sv. Martina, Veleučilište u Požegi u suradnji s novogradiškom tvrtkom Alten organiziralo je edukativnu…