PREKRŠAJNE PRIJAVE: Pili na javnom prostoru i pušili “joint”

3418 0

NOVA GRADIŠKA – Policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška, prilikom pojačanih nadzora, u petak, oko 12.10 sati, te oko 23 sata, u Novoj Gradiški, u naselju Urije, te na prostoru gradske tržnice, zatekli su pet osoba (četvorica u dobi od 20 i jedan u dobi od 23), koji su pili alkoholna pića na javnom prostoru, a oko 22.30 sati, u dvorištu osnovne škole, mlađu mušku osobu u konzumiranju cigarete (tzv. „jointa“).

Policijski službenici su protiv prekršitelja, podnijeli pisana upozorenja sukladno odredbama Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, te prekršajnu prijavu Prekršajnom sudu u Novoj Gradiški zbog prekršaja iz Zakona o suzbijanju zlouporabe opojnih droga, kao i izvješće Centru za socijalnu skrb u Slavonskom Brodu.

Related Post

Autor - 04/05/2021 0
Izdavačka kuća Buybook će za Šesti internacionalni festival književnosti Bookstan, koji se ove godine održava u periodu od 7. do…

S 2.21 PROMILA ALKOHOLA

Autor - 18/08/2015 0
CERNIK, 18. kolovoza 2015. – U petak 14. kolovoza, oko 21.10 minuta, u Cerniku se dogodila prometna nesreća s materijalnom…