PRVACI BEZ IGRALIŠTA – Nova Gradiška bez teniskih terena

1530 0

Ivan Salantić

NOVA GRADIŠKA 7. siječanj 2011. – Teniski klub „Nova Gradiška – Slavonski biseri” iz Nove Gradiške prvaci su Brodsko-posavske županije za 2010. godinu, a da niti jedan meč nisu odigrali u svom gradu. Domaće utakmice igrali su u Požegi, Lužanima i Slavonskom Brodu, jer grad Nova Gradiška nema izgrađenih teniskih igrališta. – Imali smo ranije na raspolaganju dva privatna teniska terena, ali zbog nesporazuma više ih ne koristimo ali i zbog toga što ne odgovaraju propisima. Snalazili smo se na razne načine i izgurali prvenstvo do kraja, ali puno lakše bilo bi nam da smo igrali u svom gradu. Nadamo se da će nam grad izaći u susret i dati nam na korištenje zemljište, a mi ćemo sami uz pomoć prijatelja koji vole tenis izgraditi terene, ističe prvi igrač županijskog prvaka Marko Brčić. Osim njega naslov su još osvojili Danijel Gubić i Aleksandar Jović a u ekipi su još bili Goran Nikiforov, Milan Prpić i Alen Ivanović.(sbplus)

 

Related Post

POBJEDA KUGLAČA U LIPIKU

Autor - 12/01/2015 0
NOVA GRADIŠKA, 12. siječanj 2015. – Kuglači KK” Nova Gradiška” gostovali su u Pakracu i protiv kuglača Lipika, koji zauzimaju…

Cerničani bez bojazni u Ludbreg

Autor - 03/11/2010 0
3. studenoga 2010. – Ludbreška utakmica koju Cerničani igraju idućeg vikenda mogla bi odlučiti jesenskog prvaka, iako domaća Podravina nakon iznenađujuće…