RADOVI U CENTRU GRADA

2116 0

NOVA GRADIŠKA – Djelatnici Poduzeća za ceste SLAVONSKI Brod, Nadcestarije Nova Gradiška i Eko-konga 9. su lipnja u centru grada, kod sata, zamijenili novim oštećen i izlomljen asfalt.

Također su popravljeni i postojeći stupići koji služe regulaciji ulaska i izlaska automobila u glavnu gradsku ulicu. Grad Nova Gradiška narudžbom ovoga posla pobrinuo se tako za sigurnost prometovanja, ali i za ljepši izgled samoga centra.

Related Post

PROGNANIČKO NASELJE KOVAČEVAC

Autor - 13/09/2016 0
Na rubu grada, u prognaničkim kućicama, osim prognanika koji čekaju rješenje svojih statusa, žive i domicilne obielji slabijeg imovinskog stanja,…