REFORMA ZDRAVSTVA: Vlada RH imenovala novog predsjednika i članove Upravnog vijeća Opće bolnice Nova Gradiška

2954 0

Tekst Franjo Samardžić, Foto Jakša Samardžić

 

Predsjednikom Upravnog vijeća Opće bolnice Nova Gradiška imenovan je Mladen Sertić, a Mato Rašić, Marina Šimunović-Vlaović i Renato Mittermayer novim članovima

 

NOVA GRADIŠKA, 12.  srpnja 2024. -Na zatvorenom dijelu jučerašnje sjednice Vlada RH je sukladno Zakonu o zdravstvenoj zaštiti kojim su osnivačka prava općih bolnica prenesena na Republiku Hrvatsku imenovala nove predsjednike i članove upravnih vijeća te razriješila dosadašnje članove.

Predsjednikom Upravnog vijeća Opće bolnice Nova Gradiška imenovan je Mladen Sertić, a Mato Rašić, Marina Šimunović-Vlaović i Renato Mittermayer novim članovima.

Related Post

STK „STRMAC“: U subotu

Autor - 06/10/2018 0
NOVA GRADIŠKA – U subotu, 6.10.2018., od 10 do 13 sati u Novoj Gradišci na popularnoj šahovnici nastavlja seakcija popularizacije…