NOVA GRADIŠKA, 27. siječanj 2013. – Poslije dužeg vremena državne prvakinje rukometašice “Podravke Vegete” iz Koprivnice će službenu utakmicu doći odigrati u Novu Gradišku.
Ždrijeb je odlučio: u osmini finala Hrvatskog rukometnog kupa za žene u Novoj Gradiški 6. veljače igraju protiv mladih rukometašica Slavonke, članica 3. HRL – istok. Igra se jedan utakmica.
Velika je čast ugostiti renomiranu ekipu višestrukih prvakinja Hrvatske i učesnica Lige prvakinja Evrope, a igrati protiv njih rijetkima se pruža prigoda.
Vodstvo RK Slavonka u pripremi je organiziranja ove kup utakmice. Početak utakmice i ostale pojedinosti oko odigravanju utakmice obznanit će javnosti putem sredstava informiranja.
Podravka Vegeta prvom ovogodišnjom utakmicom u domaćem kupu počinje ciklus domaćih natjecanja, koja će se odvijati usporedo s europskim Kupom kupova i Regionalnom ligom.