S LADOM U KANAL – S TEŠKIM OZLJEDAMA U BOLNICU

1782 0

STARCI, 11. siječanj 2011. – Oko 16.20 sati, jučer, u blizini mjesta Starci, jedna osoba je teško ozlijeđena prilikom slijetanja vozila s kolnika. Prometna nesreća se dogodila kad je 52-godišnjak upravljajući osobnim automobilom Lada Niva, zbog ne držanja strane kretanja, desnim kotačima zahvatio travnatu površinu, izgubio nadzor nad upravljačem i sletio u odvodni kanal, udarivši u kosinu kanala. Od jačine udara vozilo je u rotaciji izletjelo iz odvodnog kanala na kolnik, gdje se zaustavilo. Ozlijeđenom vozaču ukazana je liječnička pomoć u bolnici u Novoj Gradiški, gdje su ozljede okvalificirane kao teške tjelesne ozljede, te je zadržan na daljnjem liječenju. Policija protiv 52-godišnjaka podnosi optužni prijedlog i obavezni prekršajni nalog zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Related Post

VIŠE SREĆE NEGO PAMETI

Autor - 08/08/2016 0
BODEGRAJ – 45-godišnjak s područja Okučana ima je više sreće nego pameti. Vozio je neregistriranim osobnim automobilom, za vrijeme dok…