U Novoj Kapeli policajci pijanog vozača (2,64 promila) isključili iz prometa 

930 0

Foto Policija brodsko-posavska, Ilustracija

 

NOVA KAPELA – Policijski službenici Policijske postaje Nova Gradiška  sdu 30. svibnja, u 22.50 sati, nadzirući promet u Novoj Kapeli, kontrolirali su 44-godišnjaka, koji je upravljao osobnim automobilom pod utjecajem alkohola.

 Alkotestom  mu je u organizmu  očitana koncentracija alkohola od 2,64 promila.

Uhićen je hićen i priveden u policijsku postaju te zadržan na otriježnjenju. 

 Očekuje ga odlazak na Općinski sud u Slavonskom Brodu, Stalna služba u Novoj Gradiški  i kazna  zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Related Post

REŠETARI

Autor - 29/05/2012 0
REŠETARI, 29. svibanj 2012. – Nažalost nastavljaju se prometne nesreće na novogradiškom području, no na sreću ovaj put bez tragičnih…