UHVAĆEN NA AUTOCESTI: Srpski državljanin s 1,80 promila i bez vozačke dozvole upravljao automobilom

1101 0

Foto Policija brodsko-posavska, Ilustracija

 

SLAVONSKI BROD – Policijski službenici Postaje prometne policije Slavonski Brod su 18. travnja oko 12 sati, na autocesti A3 kod Brodskog Stupnika, zaustavili osobni automobil srpskih nacionalnih registracijskih oznaka kojim je upravljao 42-godišnji državljanin Republike Srbije. 

Alkotestiranjem je utvrđeno da upravlja vozilom pod utjecajem alkohola (1,80 promila) te prije stjecanja prava na upravljanje. Sukladno odredbama Prekršajnog zakona policijski službenici su 42-godišnjaka uhitili i priveli u prostorije policije gdje je zadržan do prestanka djelovanja opojnog sredstava te protiv njega slijedi optužni prijedlog Općinskom sudu u Slavonskom Brodu zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Related Post

BROĐANI HOĆE UDISTATI ČIST ZRAK

Autor - 30/10/2012 0
SLAVONSKI BROD, 30. listopada 2012. – Župan Danijel Marušić podržavajući inicijativu civilnih udruga traži hitan sastanak s ministrom zaštite okoliša…