VALENTINOVO U GRADSKOJ KNJIŽNICI

2269 0

NOVA GRADIŠKA, 14. veljače 2013. – Valentinovo je bio razlog današnjeg boravka u Gradskoj knjižnici učenika trećeg b razreda gradske osnovne škole „Mato Lovrak“.

 

Predvođeni učiteljicom Željkom Trlin upriličili su u povodu Dana zaljubljenih prigodan glazbeno-scenski program s puno ljubavnih stihova i poruka, družili se i na kraju i darivali.

Bombonima i sokovima darivale su ih djelatnice knjižnice i ravnateljica Biljana Dakić.

 

Related Post

„LJETO U KNJIŽNICI 2015“

Autor - 01/07/2015 0
NOVA GRADIŠKA, 1. srpanj 2015. – Zamjenica gradonačelnika mr. Ljiljana Lukačević danas je u ime Grada, kako je naglasila, dokazanog…

PETAK 22. TRAVNJA

Autor - 17/04/2016 0
NOVA GRADIŠKA, 16. travanj 2016. – S veseljem vam najavljujemo Noć knjige, manifestaciju kojom se petu godinu zaredom daje poticaj…