GRADSKA GLAZBA

2482 0

NOVA GRADIŠKA, 11. svibnja 2014. – Gradska glazba Nova Gradiška nastavlja prelijepu tradiciju održavanja subotnjih koncerata na otvorenom.

 

Tako su u glavnoj gradskoj ulici upriličili 10. svibnja prvi ovogodišnji promenadni koncert u kojem su uživali i Novogradiščani, ali i oni koji su naš grad posjetili tijekom prijepodnevnih sati. Tradicija ovakvih koncerata duga je šest godina, a svakako doprinosi građanskom duhu i u maniri je i velikih gradova.

Related Post

Otvoren mjesec borbe protiv ovisnosti 

Autor - 17/11/2022 0
Autorica Ljiljana Lukačević, mr.spec.kliničke psihologije   NOVA GRADIŠKA, 16.  studeni 2022.  – U organizaciji Koordinacijskog tijela za prevenciju ovisnosti Grada…

REKONSTRUKCIJA DRUŠTVENOG DOMA

Autor - 22/10/2013 0
NOVA GRADIŠKA, 21. listopada 2013. – Kao što je 3. listopada obećao predstavnicima Gimnazije gradonačelnik Željko Bigović pobrinuo se da…