GRADSKA GLAZBA

2480 0

NOVA GRADIŠKA, 11. svibnja 2014. – Gradska glazba Nova Gradiška nastavlja prelijepu tradiciju održavanja subotnjih koncerata na otvorenom.

 

Tako su u glavnoj gradskoj ulici upriličili 10. svibnja prvi ovogodišnji promenadni koncert u kojem su uživali i Novogradiščani, ali i oni koji su naš grad posjetili tijekom prijepodnevnih sati. Tradicija ovakvih koncerata duga je šest godina, a svakako doprinosi građanskom duhu i u maniri je i velikih gradova.

Related Post

ZIMSKI UVJETI NA CESTAMA

Autor - 10/12/2012 0
NOVA GRADIŠKA, 10. prosinac 2012. – Policija upozorava vozače na otežane uvjete u prometu, ugažen snijeg i poledicu, ali i…

PODJELA CVIJEĆA

Autor - 12/04/2014 0
Ljepša Nova Gradiška, za ljepšu Hrvatsku NOVA GRADIŠKA, 12. travnja 2014. – Pod motom „Ljepša Nova Gradiška, za ljepšu Hrvatsku“…