Fran Rakonić pobjednik teniskog turnira u Osijeku

1394 0

Autor Marko Brčić

OSIJEK – U subotu i nedjelju 27. i 28. siječnja 2018. godine na Dvoranskom otvorenom prvenstvu TK „Olimpija“ u Osijeku za dječake do 12 godina uspješno je nastupio i naš novogradiški mladi tenisač, Fran Rakonić. Na turniru je nastupilo ukupno 18 natjecatelja.Fran je osvojio 1.mjesto pobijedivši u finalu dječaka Ryan Zuberbuhlera iz Teniskog kluba „Medveščak“ iz Zagreba rezultatom 6:0, 6:4.

Tenisači Teniskog klub „Nova Gradiška“ i ove godine nastupili su na 9.Dvoranskom prvenstvu Hercegovine u tenisu, turnir parova HUT TOUR serija 2000. Na turniru je nastupilo ukupno 44 tenisača iz raznih klubova iz Republike Hrvatske i Bosne i Hercegovine. U kategoriji gospoda +45 nastupili su Aleksandar Jović i Alen Ivanović te svoj nastup završili u grupnoj fazi natjecanja. U kategoriji gospoda -45 nastupili su Marko Brčić i Jasmin Hasić koji su poraženi u polufinalu turnira od pobjednika turnira, para Visković / Radić iz Makarske.