GLADNI ZNANJA – Župan Danijel Marušić čestitao učenicima i mentorima na uspjesima na državnim i međunarodnim natjecanjima

491 0

SLAVONSKI BROD, 29. lipnja 2010. – Cijeneći iznimne uspjehe koje, pod vodstvom svojih mentora,na državnim i međunarodnim natjecanjima postižu učenici škola Brodsko- posavske županije, a prigodom završetka još jedne školske godine, danas je u Velikoj vijećnici županijske uprave održan prijem za učenike i mentore iz osnovnih i srednjih škola

koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na ovim natjecanjima znanja i vještina.

Župan Marušić pohvalio je izvrsnost i svestranost naših učenika, te izrazio potporu i u budućim uspjesima. U nastavku slijedi popis učenika i osvojenih mjesta po kategorijama:

Područje natjecanja INFORMATIKA-basic/pascal: Kategorija učenika 7.razreda,1. mjesto Vedran Mihal, OŠ “Dragutin Tadijanović”Slavonski Brod, mentorica Slavica Danilović Kategorija učenika 8.razreda, 1.mjesto Mislav Balunović, OŠ “Dragutin Tadijanović”Slavonski Brod, mentorica Slavica Danilović.  

 

Područje natjecanja SIGURNO U PROMETU

Pojedinačni poredak natjecatelja, dječaci 1.mjesto Marko Mlađan,OŠ “I.G.Kovačić”S.P.Selo, mentor Mato Šimunović.Pojedinačni poredak natjecatelja, djevojčice, 2.mjesto Mirna Kadić, OŠ „A.Šenoa“, Gundinci, mentor Miroslav Kršić. 1.ekipno mjesto u Hrvatskoj : Mateja Šimunović i Marko Mlađen, OŠ “I.G.Kovačić” S.P.Selo, mentor Mato Šimunović, Mirna Kadić,OŠ „A.Šenoa“ Gundinci mentor Miroslav Kršić, Andrija Mitrović,OŠ “Ljudevit Gaj”Lužani, mentor Petar Delić.

 

 

 

Područje natjecanja MATEMATIKA

1.mjesto Vedran Mihal, Osnovna škola”Dragutin Tadijanović”Slavonski Brod, mentorica Ivanka Mec.

 

 

 Područje natjecanja NJEMAČKI JEZIK

2.mjesto Antonio Popić,Gimnazija “Matija Mesić”Slavonski Brod, mentor Ivona Zubak

Područje natjecanja – GLOBE natjecanje

Kategorija ORIJENTACIJSKO-GLOBE natjecanje, osnovne i srednje škole 1.mjesto Gimnazija “Matija Mesić”Slavonski Brod: Matija Bilić, Marija Matičević, Josip Varočić, mentor Marina Gojković

 

mjesto Kategorija NAJBOLJI BLOG U HRVATSKOJ

OŠ “Ivan Mažuranić”Sibinj. Ivona Dujček, Ivana Grgurević, Lucija Sarić, Mentor Ivan Ilišević

 

 Područje natjecanja ASTRONOMIJA

2. mjesto Vedran Gojković, Gimnazija “Matija Mesić”Slavonski Brod, mentor Marina Gojković

 

 Područje natjecanja HRVATSKI JEZIK

3. mjesto Dora Klindžić, Gimnazija “Matija Mesić”Slavonski Brod, Mentor:Antonija Viduč

 

 Područje natjecanja BIOLOGIJA

2.mjesto Borna Puljko, Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića, Slavonski Brod, mentorica Dragana Butković

3.mjesto Ivana Pospišil, Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića, Slavonski Brod, mentorica Dragana Butković

 

Područje natjecanja TOKAR I SRODNA ZANIMANJA

3.mjesto Tomislav Trepšić, Industrijsko-obrtnička škola, Slavonski Brod, mentor Ljubica Mašić

 

Područje natjecanja CNC TEHNOLOGIJA ( u konkurenciji učenika 4.razreda)

1.mjesto Barbara Posavac,Tehnička škola, Slavonski Brod, mentor Stanko Brekalo

 

Područje natjecanja PLINOINSTALATER

3.mjesto Valentino Ivančić, Tomislav Vonić, Industrijsko-obrtnička škola, Nova Gradiška mentori Željko Bezak, Damir Kudra

 

Područje natjecanjaVETERINARSKI TEHNIČAR

2.mjestoAna Hrdžić, SŠ M.A.Reljković, Slavonski Brod, mentor Slavenka Radić

Područje natjecanjaŠUMARSKI TEHNIČAR (Međunarodna olimpijada Alpe-Adria,Austria)

1.mjesto Josip Erjavac, SŠ M.A.Reljković, Slavonski Brod, mentor Daria Pinjuh- Budisavljević

3.mjesto Zvonimir Štivičić, SŠ M.A.Reljković, Slavonski Brod, mentor Daria Pinjuh- Budisavljević

Related Post

Autor - 10/06/2018 0
SLAVONSKI BROD,  10. lipnja 2018. – Poštovani, u našem gradu Slavonskom Brodu se i ove godine održavaju programi najstarije smotre…