HDL – ISTOK : „Slavija“ -„Petrijevci“ 27:25

303 0

STARO PETROVO SELO, 28. ožujak 2011. –

Pobjedom nad „Petrijevcima“ 27:25, poluvrijeme 14:13, rukometaši „Slavije“ su u 19. kolu HRL – istok, postigli drugi uzastopnu pobjedu na domaćem terenu. U pobjedi koja nije lako izborena i utakmici na kojoj se, nažalost, dogodio incident i dva isključenja, najviše su doprinijeli Dalibor Mihić sa 8, Adam Đanić (6), Marko Mijatović (5) i Filip Mandić sa 4 pogotka. Krešimir Šagovac, Željko Milošević, Dalibor Tomić i Luka Bošnjaković postigli su po jedan pogodak. Još su igrali Ivan Kramarić, Matej Kulundžić, Antun Akmačić, Tomislav Smoljanić, Marijan Barnaš i Josip Šamal. U gostujućoj ekipi najefikasniji su bili Jurica Vukadin sa 7, Vlatko Vajtner i Matej Lončarić sa po šest pogodaka.

U 53. minuti su isključeni gostujući igrač Matej Lončarić i domaći igrač Marko Mijatović. Lončarić je nakon prekršaja nad njim grubo odgurnuo domaćeg igrača koji mu je uzvratio istom mjerom pa su obadvojica isključeni.