Imperativ pred Cerničanim​a

445 0

25. ožujak 2011. – Vodeća momčad lige, cernička Mladost, izgubila

u Pleternici (0:1) u 90. minuti (!) i izgubila vodstvo na tablici. Minimalni i nesretni poraz (0:1) do tada vodeće momčadi 3.HNL,Istok, Mladosti iz Cernika u Pleternici, mnogo je rastužio brojne navijače momčadi trenera Dinka Terzića. Što je najgore, to se dogodilo u 90.minuti utakmice (!), što je značilo i trenutačni gubitak prvog mjesta na tablici. Žalost Cerničana je tim veća, jer im je vratar Marko Kao prije toga obranio kazneni udarac. U nedjelju dolazi neugodni županjski Graničar u Cernik i sve je usmjereno na pozitivni ishod te utakmice, jer negativni rezultat donosi, najvjerojatnije i oproštaj od velikih ambicija zacrtanih ove godine, a to je osvajanje prvog mjesta i od jeseni igranja u drugoligaškoj konkurenciji.

Na slici Marko kao obranio je kazneni udarac u Pleternici, ali su Cerničani primili pogodak u 90. minuti igre.