Novogradiške odbojkašice najbolja županijska ženska ekipa

2165 0

Slavonski Brod, 24. siječnja 2017. U organizaciji Zajednice športskih udruga i saveza Brodsko-posavske županije jučer je održan tradiionalan izbor najboljih sportašica i sportaša Brodsko-posavske županije u prošloj, 2016. godini. Svečanosti su nazočili i župan Brodsko-posavske županije Danijel Marušić i vd. pročelnice Anica Vukašinović koji su pohvalili uspjehe naših sportaša istaknuvši kako osim športa, svojim rezultatima i postignućima promiču i Brodsko-posavsku županiju i naša dva grada u cjelini.

Temeljem postignutih sportskih rezultata pojedinaca i sportskih ekipa tijekom protekle godine, Povjerenstvo za Izbor najuspješnijih sportaša 2016′, dostavilo je svoj prijedlog Izvršnom odboru Zajednice, koji je prijedloge razmotrio te donio Odluku o proglašenju najuspješnijih sportaša i ekipa Brodsko-posavske županije u 2016. godini.  Novogradiške odbojkažice najvb olja žuzpanijsk aženska< ekip

„NAGRADU ZAJEDNICE ŠPORTSKIH UDRUGA I SAVEZA” Za izuzetan doprinos razvoju sporta nagrađeni su:

ŽELJKO BAKUNIĆ-Nova Gradiška

NADA UGREŠIĆ- Nova Gradiška

ANTUN ŠEREMET-Slavonski Brod

MIJO MATOŠEVIĆ- Nova Gradiška

 

„NAGRADU ZAJEDNICE ŠPORTSKIH UDRUGA I SAVEZA” Za obljetnice postojanja i uspješnog rada kluba nagrađeni su:

ŠAHOVSKI KLUB „STRMAC” Nova Gradiška koji bilježi 90. obljetnicu uspješnog rada i djelovanja.

Tijekom 2016. godine mlade županijske sportašice i sportaši ostvarili su izuzetne rezultate te se smatraju darovitim sportašima pred kojima je blistava sportska budućnost. Brodsko-posavska županija i Zajednica sportskih udruga i saveza uočila je njihove potencijale, te ih je ovom prigodom nagradila pisanim priznanjem, čime ih želi potaknuti na još bolji rad i stvaralaštvo kao i postizanje što boljih rezultata kako na sportskom tako i svekolikom drugom planu.

ŽUPANIJSKI DAROVITI SPORTAŠI

  1. STOLNOTENISKI KLUB „STRMAC” Nova Gradiška
  1. ENIO FUNES
  1. ŠAHOVSKI KLUB „ĐURO ĐAKOVIĆ”- Slavonski Brod
  2. MARIO DREMPETIĆ
  3. DARIO TUKOVIĆ
  4. PETRA KARIJ

III. KARATE KLUB „SLAVONSKI BROD”- Slavonski Brod

  1. MATEA EĆIMOVIĆ
  2. ANA IMROVIĆ
  3. KARLA JURIĆ
  4. MILA PRVULOVIĆ
  5. RITA MUSTAPIĆ
  6. LUCIJA OPAČAK
  1. ŽNK”VIKTORIJA” – Slavonski Brod
  2. KARLA KURKUTOVIĆ
  3. MAJA JURIĆ
  4. LUCIJA SIČIĆ
  5. DEA ROSANDIĆ
  6. IVANA ČRETNI
  1. KAJAK KANU KLUB”OLIMPIK” Slavonski Brod
  2. LUKA LIPOVAC
  3. GABRIJEL JELINIĆ
  4. MIHAEL GALETOVIĆ
  5. DAVID ARAČIĆ
  6. MARIN JELINIĆ
  7. BARBARA GALETOVIĆ
  8. ANTONELA ORKIĆ
  9. IVONA ČUBRILO
  10. KATJA VUKOJE
  11. NATALY PAVLEŠIN
  12. LEONA PAVLEŠIN
  1. ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB „BROD” Slavonski Brod
  2. ANITA JERKOVIĆ
  3. KRISTINA ŽUPANIĆ
  4. LARA SMOLIĆ
  5. REA ŠPIRANOVIĆ
  6. ŽELJKA SOKOLOVIĆ
  7. NINA NOVAK

VII. ODBOJKAŠKI KLUB „POSAVINA-BROD” Slavonski Brod

  1. NIKA MARJANOVIĆ
  2. MARIJA LAZAROV
  3. EMA GRGIĆ

VIII. ŽKK”BROD NA SAVI” Slavonski Brod

  1. MIHAELA LAZIĆ
  2. IVA ŠARIĆ
  3. EDITA POLJAC
  4. MARIJA FASTIĆ PAJK
  5. LEONARDA ŠEBALJ
  6. ENA IVANKOVIĆ
  7. NIKA KURDIJA
  8. MAJA DUSPARA
  9. NIKA BERTOLOVIĆ
  10. HANA ĆERIĆ
  11. KLARA RIMARČUK
  12. VALENTINA TOMIĆ
  13. LEA DŽABIĆ
  14. BLANKA STANIĆ
  1. GIMNASTIČKI KLUB „SOKOL” Slavonski Brod
  2. MAGDALENA KRNJAKOVIĆ
  3. MIA MATKOVIĆ
  4. MATKO ZLATAREVIĆ
  5. DOMINIK ALKOVIĆ
  6. LEONA PINJUH
  1. RUKOMETNI KLUB „SLAVONKA” Nova Gradiška
  2. BERNARDA JELČIĆ
  3. LEA STANKOVIĆ
  4. LAURA LONČAR
  1. ATLETSKI KLUB „MARSONIA” Slavonski Brod
  2. MARTA ŠARAC
  3. HANA MIKULIĆ

XII. SAVATE KLUB „JEAN-MICHEL NICOLIER” Slavonski Brod

  1. LEONARDO LOVRIĆ

XIII. BOKSAČKI KLUB „POSAVINA KUNA” Slavonski Brod

  1. DENI BEŠIREVIĆ
  2. PETAR GRUBIŠIĆ
  3. JURICA TOLIĆ

 

NAJUSPJEŠNIJA ŽUPANIJSKA ŠKOLSKA SPORTSKA DRUŠTVA

Osnovne škole:

  1. OŠ “Dragutin Tadijanović” – Slavonski Brod

Srednje škole:

  1. Gimnazija Nova Gradiška – Nova Gradiška

 

NAJUSPJEŠNIJI ŽUPANIJSKI ŠPORTAŠI S INVALIDITETOM

SENKA BABAČEK – SLAVONSKI BROD, članica Udruge osoba s invaliditetom Slavonski Brod „Loco-Moto”.

NAJUSPJEŠNIJE ŽUPANIJSKE ŽENSKE SPORTSKE EKIPE

3.MJESTO

KUGLAČKI KLUB „OBRTNIK” IZ Nove Gradiške

2.MJESTO

ŽENSKI KOŠARKAŠKI KLUB “BROD NA SAVI” Slavonski Brod

 

1.MJESTO

ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB „NOVA GRADIŠKA” IZ NOVE GRADIŠKE

NAJUSPJEŠNIJE ŽUPANIJSKE MUŠKE SPORTSKE EKIPE

2.MJESTO

ŠAHOVSKI KLUB”ĐURO ĐAKOVIĆ” Slavonski Brod

1.MJESTO

KAJAK KANU KLUB „OLIMPIK” – Slavonski Brod

 

NAJUSPJEŠNIJE ŽUPANIJSKE SPORTAŠICE

3.MJESTO

KRISTINA GELO – ŽENSKI ODBOJKAŠKI KLUB „Nova Gradiška”

2.MJESTO

MIHAELA LAZIĆ-KOŠARKAŠKI KLUB „BROD NA SAVI” Slavonski Brod

1.MJESTO

BRIGITA BAKIĆ –KKK”OLIMPIK”- Slavonski Brod

 

NAJUSPJEŠNIJI ŽUPANIJSKI SPORTAŠI

3.MJESTO

KRISTIJAN JAMER – ATLETSKI KLUB „MARSONIA”- Slavonski Brod

2.MJESTO

MARIN LIPOVAC – KAJAK KANU KLUB „OLIMPIK” – Slavonski Brod

1.MJESTO

ANTUN NOVAKOVIĆ-KKK”OLIMPIK”- Slavonski Brod

 

Autor: BPZ

Related Post