OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA: Pobjednici su mali sportaši iz vrtića „Radost“ Nova Gradiška

1314 0

Autor Franjo Samardžić

 Nagradu za fair play osvojili su polaznici Dječjeg vrtića “Maslačak” Nova Gradiška

NOVA GRADIŠKA, 4.  svibnja 2018. – Jučer održan tradicionalni Olimpijski festival dječjih vrtića Hrvatske  okupio je na  nogometnom igralištu „Sloge 240  mališana iz dječjih vrtića  „Maslačak“ i „Radost“ Nova Gradiška, „Bljesak“  Okučani, „Vjeverica“ Staro Petrovo Selo“, „Matija Gubec“ Cernik i  „Zvončić“ Nova Kapela. Kako je u ime svih malih sportaša, polažući  olimpijsku zakletvu, obećao Fran Hak,   igre i sportska nadmetanja  protekla su  u  olimpijskom ozračju, sportskom duhu  i fair playu.

    Ukupni pobjednici su mali  sportaši iz vrtića „Radost“ Nova Gradiška, drugo mjesto osvojili su mališani iz vrtića“Zvončić“ Nova Kapela, treće „Bljeska“ Okučani, četvrto „Matije Gupca“ Cernik, peto „Vjeverice „ Staro Petrovo Selo i šesto mjesto vrtića „Maslačak“ Nova Gradiška.

Nagradu za fair play osvojili su polaznici Dječjeg vrtića Maslačak” Nova Gradiška.

Rezultati po sportskim disciplinama:

DJEVOJČICE TRČANJE 50 M
1. IRIS MARINOVIĆ (“M.GUBEC”, CERNIK)
2. KARLA BOŠNJAK (“MASLAČAK”, NOVA GRADIŠKA)
3. KATJA KARAKAŠIĆ (“VJEVERICA”, STARO PETROVO SELO)

DJEČACI TRČANJE 50 M
1. FRAN HAK (“RADOST”, NOVA GRADIŠKA)
2. VID DUBOČANAC (“ZVONČIĆ”, NOVA KAPELA)
3. DARIO GRGIĆ (“BLJESAK”, OKUČANI)

DJEVOJČICE BACANJE LOPTICE
1. ANTONIA MANDUŠIĆ (“M.GUBEC”, CERNIK)
2. MARTA MATIČEVIĆ (“ZVONČIĆ”, NOVA KAPELA)
3. JOVANA STOJANOVIĆ (“BLJESAK”, OKUČANI)

DJEČACI BACANJE LOPTICE
1. MATEO DUJMIĆ (“BLJESAK”, OKUČANI)
2. ANTE LONČAR (“ZVONČIĆ”, NOVA KAPELA)
3. DOMAGOJ KRPAN (“RADOST”, NOVA GRADIŠKA)

DJEVOJČICE SKOK U DALJ
1. PETRA GRGIĆ (“M.GUBEC”, CERNIK)
2. MIRTA GLAVČIĆ (“ZVONČIĆ”, NOVA KAPELA)
3. PETRA MIHALJEVIĆ (“VJEVERICA”, STARO PETROVO SELO)

DJEČACI SKOK U DALJ
1. MATIJA CERANIĆ (“RADOST”, NOVA GRADIŠKA)
2. DORIAN DŽEBIĆ (“RADOST”, NOVA GRADIŠKA)
3. MATEO BEGIĆ (“BLJESAK”, OKUČANI)

DJEVOJČICE ŠTAFETA 4X25M
1. “M.GUBEC”, CERNIK: STELA BAKOVIĆ, ANTONELA MIKIĆ, NIKOLINA TERZIĆ, INES TRČIĆ
2. “RADOST”, NOVA GRADIŠKA: MILA KRIZMANIĆ, TIA ANDRAŠEVIĆ, TENA JURAKOVIĆ, IRIS LALIĆ
3. “MASLAČAK” NOVA GRADIŠKA: IZIDORA GLAVIČIĆ, LEONA TERZIĆ, VITA PRGOMET, DORA OREŠKOVIĆ

DJEČACI ŠTAFETA 4X25M
1. “BLJESAK”, OKUČANI: DARIO IVŠIĆ, MATEJ KAŠLJEVIĆ, MATEJ JELAČIĆ, MARIO DELIĆ
2. “MATIJA GUBEC” CERNIK: IVAN ŽAKIĆ, PATRIK MALJIĆ, PATRIK ŠIMIĆ, JURAJ BARTOLOVIĆ
3. “VJEVERICA”, STARO PETROVO SELO: EMANUEL CIPRIĆ, ANTUN PAVKOVIĆ, MARIO ŠAMAL, DAVID HODAK

DJEVOJČICE MALI NOGOMET
1. “MATIJA GUBEC” CERNIK
2. “ZVONČIĆ”, NOVA KAPELA
3. “BLJESAK”, OKUČANI

DJEČACI MALI NOGOMET
1. “RADOST” NOVA GRADIŠKA
2. “ZVONČIĆ”, NOVA KAPELA
3. “MASLAČAK” NOVA GRADIŠKA

Related Post