Pravovaljane liste za izbor zastupnika u Hrvatski sabor u V. izbornoj jedinici

1080 0

Autor Franjo Samardžić

Zbirna lista pravovaljanih lista za izbor zastupnika u Hrvatski sabor u V. izbornoj jedinici koja obuhvaća Požeško-slavonsku županiju, Brodsko-posavsku županiju i Vukovarsko-srijemsku županiju.

 

AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – A – HSP

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. JOSIP ČIŠ, 84882705629; rođ. 10.06.1955.; GRGUREVIĆI, ULICA GRGUREVIĆI 13, M
  2. IVAN ČELIKOVIĆ, 48439511381; rođ. 21.08.1963.; SIBINJ, ULICA SIBINJSKIH ŽRTAVA 131, M
  3. SANDRA ĐURĐEK, 09028937964; rođ. 19.10.1984.; NOVA GRADIŠKA, KRALJA DMITRA ZVONIMIRA 174, Ž
  4. DARKO TVRDOJEVIĆ, 01950532957; rođ. 30.06.1967.; KLAKAR, ULICA KLAKAR 19, M
  5. BOŽENA RORZECER, 78158701105; rođ. 09.11.1950.; SLAVONSKI BROD, ULICA PAVLA MIŠKINA 2, Ž
  6. DARKO KUDELIĆ, 73276284118; rođ. 22.08.1957.; KUTINA, ULICA KRALJA ZVONIMIRA 32, M
  7. JASNA ČOLAKOVIĆ, 04308105568; rođ. 23.06.1963.; VINKOVCI, DIROV BRIJEG 28, Ž
  8. DALIBOR TUCAKOVIĆ, 61688164867; rođ. 26.12.1982.; STARI MIKANOVCI, SVETI NIKOLA 22, M
  9. MAJA GRGIĆ, 51548980976; rođ. 23.08.1989.; SLAVONSKI BROD, DRAVSKA ULICA 43, Ž
  10. ANTUN KNEŽ, 55347784207; rođ. 02.09.1958.; ČELIKOVIĆI, ULICA ČELIKOVIĆI 25, M
  11. VERICA HOLIK, 32458067004; rođ. 02.07.1962.; GRGUREVIĆI, ULICA GRGUREVIĆI 36, Ž
  12. BRANISLAV KUJUNDŽIĆ, 47810765804; rođ. 13.12.1979.; SLAVONSKI BROD, ULICA HERCEGOVAČKA 14A, M
  13. ZORICA POLJANEK, 39110329369; rođ. 15.12.1958.; POLJANA KRIŽEVAČKA, POLJANA KRIŽEVAČKA 174, Ž
  14. ILIJANA TUCAKOVIĆ, 21348163126; rođ. 23.12.1982.; STARI MIKANOVCI, SVETI NIKOLA 22, Ž

 

MOST NEZAVISNIH LISTA – MOST

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. MARINA BUDIMIR, 54706534081; rođ. 26.06.1976.; ILOK, STJEPANA RADIĆA 66, Ž
  2. HRVOJE GALIĆ, 04162185298; rođ. 06.09.1968.; PLETERNICA, LJ. GAJA 27, M
  3. JOSIP REĐO, 20662923015; rođ. 04.02.1985.; BRESTOVAC, POŽEŠKA 39A, M
  4. MATIJA JOŠIĆ, 86582200278; rođ. 21.08.1985.; ORIOVAC, ULICA FRANKOPANSKA 81, M
  5. MATO LONČAR, 06838527668; rođ. 20.10.1983.; ZAGREB, CIRKOVCI 48, M
  6. MARIJA KUNČEVIĆ, 42600234814; rođ. 26.08.1991.; PRIVLAKA, ČOLIĆEVA ULICA 190, Ž
  7. MARKO KOVAČEVIĆ, 60444955008; rođ. 22.05.1970.; VINKOVCI, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 17, M
  8. NIKOLA RAJIĆ, 16348496802; rođ. 15.07.1986.; SLAVONSKI BROD, NASELJE “ANDRIJA HEBRANG” 6/24, M
  9. MIRJANA LONČAR, 30973038978; rođ. 12.10.1987.; PRIVLAKA, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 6, Ž
  10. JAKICA VUKOVIĆ, 78741491435; rođ. 20.02.1959.; POŽEGA, SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA 10, Ž
  11. ANTUN ŠARC, 65824936988; rođ. 21.05.1967.; VOĐINCI, KUČIŠTE 9, M
  12. HANA MIJATOVIĆ, 44287499748; rođ. 01.03.1994.; POŽEGA, ZAGREBAČKA 69, Ž
  13. SANELA GRUIĆ, 58555669176; rođ. 4.01.1982.; POŽEGA, KRALJA TOMISLAVA 38, Ž
  14. MARIJA MALOČA, 18618928757; rođ. 22.04.1990.; OSIJEK, ILIRSKA 27, Ž

 

MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA NOVA LJEVICA – NL RADNIČKA FRONTA – RF ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE – ORAH ZAGREB JE NAŠ! ZA GRAD

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. RENATO ADŽIĆ, 40416941039; rođ. 01.07.1971.; MIHALJEVCI, ZRINSKA 30, M
  2. GORDANA ŠIMIĆ, 15158236709; rođ. 21.07.1970.; KOVAČEVAC, KOVAČEVAC 15, Ž
  3. BORIVOJ ZARIĆ, 34185233190; rođ. 10.02.1943.; POŽEGA, TINA UJEVIĆA 28, M
  4. SANJA KONJEVIĆ, 61429215458; rođ. 12.09.1972.; VUKOVAR, RIBARSKA 7, Ž
  5. TOMISLAV KAUČIĆ, 61642401663; rođ. 20.09.1996.; SLAVONSKI BROD, ULICA AUGUSTINA KAŽOTIĆA 45, M
  6. RENATA KOLOMBO, 98488415003; rođ. 16.02.1986.; KOSTRENA, ŽARKA PEZELJA 6, Ž
  7. DRAŽEN GRUBANOVIĆ, 18632345549; rođ. 13.03.1979.; VUKOVAR, VLAHE BUKOVCA 7, M
  8. KRISTINA SKITARELIĆ, 11167258648; rođ. 10.12.1974.; PULA, ULICA ILIRIJA 17, Ž
  9. ENIS ČAUŠEVIĆ, 16778274441; rođ. 06.06.1957.; PULA, ULICA BRAĆE LEVAK 19, M
  10. NIKICA NADRAMIJA, 04762946160; rođ.29.12.1954.; ZATON, OBALA S. RADIĆA 49, Ž
  11. MILAN MARINKOVIĆ, 38277660641; rođ. 04.11.1950.; VUKOVAR, ZMAJEVA 1, M
  12. PETRA KADAK, 48913836860; rođ. 08.03.1998.; VOLODER, GORNJI KRIVAJ 107, Ž
  13. JAN TEŽAK, 07711637861; rođ. 26.04.1999.; ZAGREB, VODNIKOVA ULICA 11, M
  14. VANDA ŠAJER, 22839937257; rođ. 05.11.1990.; SLAVONSKI BROD, ULICA JOSIPA MURAVIĆA 5, Ž

 

NEOVISNI ZA HRVATSKU – NHR HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP GENERACIJA OBNOVE – GO

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. KREŠIMIR ŠTETIĆ, 43312754479; rođ. 24.12.1957.; SLAVONSKI BROD, NASELJE “ANDRIJA HEBRANG” 4/27, M
  2. VIŠNJA RAKUŠA, 54871969048; rođ. 07.04.1995.; GRADAC, KLASIJE 249, Ž
  3. SONJA DAMJANOVIĆ, 79879172060; rođ. 03.12.1968.; SLAVONSKI BROD, KOŠAREVAC 56, Ž
  4. IVANKA GARIĆ, 63632204685; rođ. 17.04.1966.; SLAVONSKI BROD, ULICA PETRA KREŠIMIRA IV 41, Ž
  5. IVAN FRANIĆ, 25278357791; rođ. 28.08.1969.; SLAVONSKI BROD, NASELJE “ANDRIJA HEBRANG” 8/19, M
  6. IVICA BIČANIĆ, 46672680507; rođ. 13.01.1965.; VINKOVCI, FERDE LIVADIĆA 57, M
  7. NIKOLINA KLAIĆ, 62498328123; rođ. 29.11.1989.; ZAGREB, OPOROVEČKA ULICA 141, Ž
  8. KREŠIMIR DŽOIĆ, 35795611064; rođ. 08.07.1991.; ŽUPANJA, STJEPANA GRUBERA 40, M
  9. IGOR BUKVIĆ, 42393418698; rođ. 10.11.1969.; NOVA GRADIŠKA, VOĆARSKA 16, M
  10. DRAGICA SALOPEK, 28184706425; rođ. 17.09.1963.; VOĐINCI, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 159, Ž
  11. IVAN MILIĆ, 02592321467; rođ. 31.05.1951.; SLAVONSKI BROD, ULICA PETRA SVAČIĆA 7, M
  12. IVAN RAJIČ, 38156371759; rođ. 04.06.1961.; GORNJI EMOVCI, G. EMOVCI 29A, M
  13. SNJEŽANA HANČIĆ, 09595410041; rođ. 30.12.1974.; ŠUMEĆE, ŠUMEĆE 51, Ž
  14. DAMIR KONRAD, 77050269193; rođ. 29.10.1966.; SLAVONSKI BROD, ULICA JURE KAŠTELANA 27A, M

 

STRANKA S IMENOM I PREZIMENOM PAMETNO FOKUS

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. MARKO KATIĆ, 22975599465; rođ. 27.04.1990.; VINKOVCI, IVANA MAŽURANIĆA 5, M
  2. KREŠIMIR MARKOVIĆ, 41868170518; rođ. 29.09.1997.; BUKOVLJE, ULICA DRAGUTINA RAKOVCA 52, M
  3. ELVIS KALCINA, 88029336252; rođ. 19.01.1977.; NOVSKA, ULICA KRALJA TOMISLAVA 71, M
  4. DAJANA DORIĆ, 84556190606; rođ. 17.05.1989.; SIKIREVCI, ULICA VLADIMIRA NAZORA 49, Ž
  5. MARIO ĐURIĆ, 13801832656; rođ. 04.09.1990.; OSIJEK, NASELJE VLADIMIRA NAZORA 10, M
  6. MARIN KNEŽEVIĆ, 42583863996; rođ. 01.03.1988.; SIKIREVCI, ULICA LJUDEVITA GAJA 168, M
  7. VEDRAN RAŠIĆ, 53905347377; rođ. 15.05.1989.; SLAVONSKI BROD, NASELJE ANDRIJE HEBRANGA 8/25, M
  8. NIKOLA KOKOT, 77115974404; rođ. 30.11.1992.; SEKETIN, ULICA MATIJE GUPCA 17, M
  9. ANA BORTIĆ, 59491212695; rođ. 02.07.1984.; OSIJEK, SARAJEVSKA 8, Ž
  10. NINA PLEŠE, 16914672621; rođ. 24.01.1990.; ZAGREB, ULICA ANDRIJE HEBRANGA 33, Ž
  11. JELENA DUVNJAK, 38948846524; rođ. 12.09.1990.; ZAGREB, CETINGRADSKA ULICA 20, Ž
  12. ŽELJKA ŠELER, 91635405104; rođ. 06.07.1974.; STARI BROD, STARI BROD 50, Ž
  13. LORETA PERIĆ, 82191026353; rođ. 30.03.1982.; VUKOVAR, DESNA SUPODERICA (PREMA VUKI) 15, Ž
  14. VEDRAN SALAMON, 47316550840; rođ. 04.05.1978.; ĐAKOVO, ANTE STARČEVIĆA 108, M

 

 

DEMOKRATI HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. DAVOR DOBROVIĆ, 61532852299; rođ. 31.08.1955.; ZAGREB, BABIĆEV PRILAZ 4, M
  2. ANDREA MIKULA, 08113476485; rođ.23.07.1986.;BJELOVAR, PETRA ZRINSKOG 11, Ž
  3. IVANA MESIĆ KIŠ, 01919338062; rođ. 18.05.1985.; NAŠICE, MATIJE GUPCA 8, Ž
  4. LJILJANA MIHALJEVIĆ, 39797376819; rođ. 13.03.1969.; POŽEGA, VARELOVAC 1, Ž
  5. DAVORIN PEVEC, 49960239842; rođ. 09.11.1987.; BJELOVAR, ISTARSKA 40, M
  6. IVAN BRKIĆ, 36145912288; rođ. 30.08.1987.; GRADAC, KRALJA ZVONIMIRA 17, M
  7. HRVOJE SEKELEZ, 41379276365; rođ. 17.08.1975.; KLANA, PODSTRMAC 49A, M
  8. DAMIR KUNTIN, 17509157515; rođ. 25.03.1955.; DARUVAR, TRG KRALJA P.KREŠIMIRA IV 14, M
  9. RENATA USUMOVIĆ, 77325079015; rođ. 29.03.1966.; BJELOVAR, PETRA BIŠKUPA – VENE 25C, Ž
  10. IRENA BARDAK, 98978893036; rođ. 03.11.1983.; SISAK, ULICA VLADIMIRA LOGOMERCA 23, Ž
  11. ANICA ČIZMAZIJA, 67400268129; rođ. 06.06.1973.; BJELOVAR, RUĐERA BOŠKOVIĆA 21, Ž
  12. MONICA DOBŠA, 51867195588; rođ. 04.06.1975.; BUZET, VERONA 5, Ž
  13. VALENTINA BARIŠIĆ, 00077475192; rođ. 17.03.1969.; FERIČANCI, UL. DORE PEJAČEVIĆ 88, Ž
  14. SINIŠA RADOJČIĆ, 82079158409; rođ. 08.01.1967.; BJELOVAR, RUĐERA BOŠKOVIĆA 14, M

 

DOMOVINSKI POKRET MIROSLAVA ŠKORE – DOMOVINSKI POKRET HRVATSKI SUVERENISTI BLOK ZA HRVATSKU – BLOK HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS HRAST – POKRET ZA USPJEŠNU HRVATSKU STRANKA UMIROVLJENIKA – SU ZELENA LISTA

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. IVAN PENAVA, 23563728561; rođ. 31.12.1974.; VUKOVAR, DUBROVAČKA 3, M
  2. MARIJAN PAVLIČEK, 60432694829; rođ. 04.12.1980.; VUKOVAR, KRALJICE JELENE 10, M
  3. RUŽICA VUKOVAC, 70518168760; rođ. 16.06.1975.; VELIKA KOPANICA, ULICA IVANA FILIPOVIĆA 96, Ž
  4. STJEPAN KULIĆ, 44995059384; rođ. 11.09.1971.; VINKOVCI, BANA JELAČIĆA 44, M
  5. DRAŽEN ĐUROVIĆ, 92545038585; rođ. 08.06.1970.; POŽEGA, HRVATSKIH BRANITELJA 21, M
  6. NIKOLA BARIŠIĆ, 99138951366; rođ. 02.10.1971.; SLAVONSKI BROD, ULICA VATROSLAVA JAGIĆA 66, M
  7. MARKO BIKIĆ, 92961845801; rođ. 03.01.1966.; ŠTITAR, J. J. STROSSMAYERA 223, M
  8. MARTIN KORDIĆ, 52828074076; rođ. 17.01.1975.; VOĐINCI, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 105, M
  9. ANITA MATIĆ, 29797509101; rođ. 15.05.1993.; MITROVAC, MITROVAC 63, Ž
  10. IVANA MUJKIĆ, 58609670268; rođ. 30.12.1987.; VUKOVAR, ŠIROKI PUT 126, Ž
  11. ELENA MIKOLČEVIĆ, 43382522877; rođ. 01.12.1980.; OSIJEK, ILIRSKA 7, Ž
  12. KARLO ZEČIĆ, 69664919559; rođ. 08.02.1997.; LAZE, LAZE 4, M
  13. DUBRAVKA LIPOVAC PEHAR, 04313429672; rođ. 19.11.1976.; SLAVONSKI BROD, ULICA VINKOVAČKIH ŽRTAVA 61, Ž
  14. ANGELA NALETILIĆ, 89922407341; rođ. 22.12.1992.; IVANKOVO, ŽELJEZNIČKA 7B, Ž

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. ZDRAVKO MARIĆ, 19832397320; rođ. 03.02.1977.; ZAGREB, RUDEŠKA CESTA 179, M
  2. MARIO BANOŽIĆ, 62491635945; rođ. 10.03.1979.; VINKOVCI, ANTUNA MIHANOVIĆA 8, M
  3. JOSIP ALADROVIĆ, 90568792636; rođ. 10.03.1985.; ZAGREB, LASTOVSKA ULICA 40, M
  4. PERO ĆOSIĆ, 42845016094; rođ. 27.10.1959.; SLAVONSKI BROD, TRG “IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ” 14, M
  5. MARIJANA BALIĆ, 00739518082; rođ. 25.12.1981.; VUKOVAR, ĐERGAJSKA 39, Ž
  6. MLADEN KARLIĆ, 64638608622; rođ. 03.09.1962.; VINKOVCI, JOSIPA MATASOVIĆA 46, M
  7. DARKO PULJAŠIĆ, 87678090245; rođ. 15.06.1972.; POŽEGA, JULIJA KEMPFA 32, M
  8. DANIJEL MARUŠIĆ, 46297573716; rođ. 12.10.1972.; NOVA GRADIŠKA, JOSIPA KOZARCA 16, M
  9. NIKOLA MAŽAR, 29635986384; rođ. 12.05.1980.; VUKOVAR, TRPINJSKA CESTA 9, M
  10. ANKICA ZMAIĆ, 92567547350; rođ. 02.06.1969.; STARI PERKOVCI, ULICA KOLODVORSKA 21, Ž
  11. JOSIP ŠARIĆ, 17839242091; rođ. 01.06.1968.; OTOK, TRG KRALJA TOMISLAVA 5, M
  12. ANAMARIJA BLAŽEVIĆ, 10451669016; rođ. 18.08.1979.; PAKRAC, ULICA PEPE POLAKA 60, Ž
  13. LJUBICA MAKSIMČUK, 21316311813; rođ. 24.11.1973.; BRODSKI VAROŠ, ŽUPANJSKA ULICA 55, Ž
  14. STEVO CULEJ, 85562930088; rođ. 10.08.1964.; JARMINA, VLADIMIRA NAZORA 5, M

 

HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. ŽELJKO MATANOVIĆ, 27888072850; rođ. 16.05.1976.; ANTIN, PETRA ZRINSKOG 12, M
  2. ZDRAVKO KUZIK, 50157784283; rođ. 26.04.1967.; SLAVONSKI BROD, ŽUMBERAČKA 1, M
  3. MARICA VIDOVIĆ, 31391858445; rođ. 16.11.1965.; KAPTOL, CVJETNA 10, Ž
  4. DUŠKO SIMIĆ, 30233713823; rođ. 02.02.1969.; VUKOVAR, VIJENAC RUĐERA BOŠKOVIĆA 1/30, M
  5. VJEKOSLAV LEKO, 87574699366; rođ. 10.09.1966.; SLAVONSKI BROD, ULICA JOZE MARTINOVIĆA 6, M
  6. ANTO STOJANOVIĆ, 95564816559; rođ. 24.08.1950.; PRIVLAKA, VLADIMIRA NAZORA 48, M
  7. IGOR RUBIL, 47079936335; rođ.17.05.1974.;SLAVONSKI BROD, JOSIPA BAŠIĆA 51, M
  8. MIHAELA SILOVIĆ, 20183858786; rođ. 16.08.1980.; KOROG, SILAŠKA 20, Ž
  9. ANITA GRABAREVIĆ, 73172363875; rođ. 17.04.1974.; SLAVONSKI BROD, ULICA ANTUNA MIHANOVIĆA 34/4, Ž
  10. NADA BARIČEVAC, 93256744875; rođ. 09.03.1964.; POŽEGA, JOSIPA EUGENA TOMIĆA 11, Ž
  11. MILE ŽAGAR, 32659480460; rođ. 01.01.1951.; SLAVONSKI BROD, ULICA IVANA LUCIĆA 28, M
  12. KATARINA JURIĆ, 07917945907; rođ. 24.01.1985.;ČEŠLJAKOVCI, ČEŠLJAKOVCI 5, Ž
  13. AMIRA GRABAREVIĆ, 68245783291; rođ. 13.08.1974.; SLAVONSKI BROD, HVARSKA 12, Ž
  14. IGOR TOT, 50089519691; rođ. 22.06.1983.; VUKOVAR, DUGA 36, M

 

NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI HRVATSKA SELJAČKA STRANKA BRAĆE RADIĆ – HSS BRAĆE RADIĆ STRANKA HRVATSKIH UMIROVLJENIKA – UMIROVLJENICI – UMIROVLJENICI

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. PREDRAG LIVAK, 87029449804; rođ. 13.08.1968.; POŽEGA, TOČAK 10, M
  2. NATAŠA ABRAMOVIĆ, 95204711102; rođ. 19.04.1973.; ČAGLIN, BRAĆE RADIĆA 39, Ž
  3. IVICA POKAS, 92957344222; rođ. 07.07.1970.; LIJEVI DUBROVČAK, ULICA BRAĆE RADIĆ 35, M
  4. IVAN ZOVKIĆ, 65166634493; rođ. 21.06.1986.; ZAGREB, TAVANKUTSKA ULICA 4, M
  5. SINIŠA ŠALAMON, 20123807603; rođ. 14.10.1972.; ČAKOVEC, ULICA IVANA PL. ZAJCA 14, M
  6. DRAŽEN SABOLIĆ, 62406545710; rođ. 31.01.1977.; HRUŠKOVICA, HRUŠKOVICA 29, M
  7. JASNA CVETEK-KOLIĆ, 86918535653; rođ. 12.12.1962.; SAVSKA CESTA, SAVSKA CESTA 2, Ž
  8. STELA ANDRUN KURTOVIĆ, 57188587343; rođ. 07.01.1965.; ZAGREB, ULICA BRAĆE DOMANY 6, Ž
  9. MARA STOJAKOVIĆ, 49768328693; rođ. 21.11.1957.; ZAGREB, KAMENARKA 22, Ž
  10. MIRJANA HORVAT, 89991134518; rođ. 25.09.1972.; DONJA POLJANA, ULICA MARTINA PUŠTEKA 37/1, Ž
  11. JOZO KAJIĆ, 67897215368; rođ. 03.09.1962.; SESVETE, BUDIMSKA ULICA 33, M
  12. MONIKA COPAK, 52113586915; rođ. 08.01.1987.; MARGEČAN, ULICA BREZNICE 9, Ž
  13. ZORAN KOPIĆ, 50763808343; rođ. 02.05.1958.; ZAGREB, ULICA MATIJE MESIĆA 13, M
  14. NIKOLA LJUBAN, 24363194154; rođ. 22.05.1956.; ZAGREB, MARINSKA ULICA 6, M

 

SNAGA SLAVONIJE I BARANJE – Snaga SiB

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. MATO KLARIĆ, 98886623852; rođ. 10.12.1963.; SLAVONSKI BROD, ULICA KREŠIMIRA BLAŽEVIĆA 14, M
  2. VLADIMIR MILKOVIĆ, 74741855301; rođ. 23.04.1960.; PLETERNICA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 1, M
  3. JOSIP BITUNJAC, 17371321046; rođ. 06.05.1981.; SLAVONSKI BROD, ULICA TOME BAKAČA 16, M
  4. ANTUN VITEZ, 90491930587; rođ. 11.06.1969.; KUZMICA, KUZMICA 43, M
  5. VESNA MARKOVAC, 35846439411; rođ. 15.02.1962.; DONJI ANDRIJEVCI, ZAGREBAČKA ULICA 6, Ž
  6. ZDRAVKO LJUBAS, 36508338850; rođ. 16.04.1988.; SLAVONSKI BROD, ULICA TOME BAKAČA 28, M
  7. JOSIP ČIVIĆ, 71334637827; rođ. 18.01.1963.; VRPOLJE, ULICA STJEPANA RADIĆA 17, M
  8. TEA JELIĆ, 44618820369; rođ. 18.09.1996.; SLAVONSKI BROD, ULICA SVETOG LOVRE 51, Ž
  9. MAJDA HALEPOVIĆ, 24366214194; rođ. 06.02.1996.; NOVI VINODOLSKI, JURKOVO 1, Ž
  10. ALEN ŠTEFANČIĆ, 56500880698; rođ. 11.05.1972.; BICKO SELO, STJEPANA RADIĆA 104, M
  11. IVANA PENIĆ PACHER, 19838084455; rođ. 30.10.1989.; SLAVONSKI BROD, DRAGUTINA RAČKOG 17, Ž
  12. IVAN BAZDANOVIĆ, 28829610098; rođ. 01.01.1960.; SLAVONSKI BROD, NASELJE “ANDRIJA HEBRANG” 8/39, M
  13. MIRELA MANDARIĆ, 12980904287; rođ. 05.07.1970.; SLAVONSKI BROD, ULICA I. FRANJE JUKIĆ 2A, Ž
  14. SANJA MOR, 57144807504; rođ. 12.03.1982.; BRAČEVCI, ULICA M. GUPCA 17, Ž

 

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU SNAGA – STRANKA NARODNOG I GRAĐANSKOG AKTIVIZMA – SNAGA GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. PREDRAG FRED MATIĆ, 93080602724; rođ. 02.06.1962.; ZAGREB, ŠILJAČKA ULICA 5, M
  2. MARINA OPAČAK BILIĆ, 45757033323; rođ. 07.11.1989.; SLAVONSKI BROD, ULICA VIDA DOŠENA 8O, Ž
  3. DAVOR VLAOVIĆ, 07703333604; rođ. 31.07.1963.; NOVA GRADIŠKA, JERKA LJUBIBRATIĆA 29, M
  4. VINKO GRGIĆ, 15026018826; rođ. 07.04.1972.; NOVA GRADIŠKA, BRAĆE RADIĆA 20, M
  5. MARTINA VLAŠIĆ ILJKIĆ, 38077161908; rođ. 08.05.1982.; POŽEGA, BANA PETRA BERISLAVIĆA 5, Ž
  6. MARIO MILINKOVIĆ, 49647969410; rođ. 16.02.1987.; STARI MIKANOVCI, VLADIMIRA NAZORA 134, M
  7. BILJANA GAĆA, 33020863362; rođ. 22.05.1990.; VUKOVAR, HRVATSKOG ZRAKOPLOVSTVA 39, Ž
  8. MIRNA KRAJINA-ANDRIČEVIĆ, 01772639883; rođ. 29.07.1963.; VINKOVCI, IVANA VUČIĆA 13, Ž
  9. STJEPAN GAŠPAROVIĆ, 04084855574; rođ. 31.03.1992.; ŠTITAR, MATIJE GUPCA 42, M
  10. STRIBOR VALENTA, 49508267778; rođ. 10.05.1968.; SLAVONSKI BROD, ULICA MATIJE ANTUNA RELJKOVIĆA 27, M
  11. NATAŠA ČOPČIĆ, 21318483467; rođ.10.09.1976.;VINKOVCI, ANTE STARČEVIĆA 9, Ž
  12. IVAN VLAHOVIĆ, 73065130825; rođ. 08.04.1981.; POŽEGA, EUGENA KVATERNIKA 212, M
  13. MIHAJLA PAVKOVIĆ, 36897412716; rođ. 30.07.1961.; PAKRAC, ULICA IVANA GORANA KOVAČIĆA 12, Ž
  14. ŽELJKO SABO, 03218069026; rođ. 21.04.1954.; VUKOVAR, TRG REPUBLIKE HRVATSKE 3/32, M

 

ŽIVI ZID PROMIJENIMO HRVATSKU – PH HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – STJEPAN RADIĆ – HSS – SR STRANKA IVANA PERNARA – SIP HRVATSKA STRANKA SVIH ČAKAVACA KAJKAVACA I ŠTOKAVACA – HSSČKŠ ZAGORSKA STRANKA ZA ZAGREB – ZSZ NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA – NLSP

Kandidatkinje/kandidati

 

  1. GORANKA DOROTIĆ, 32347283890; rođ. 17.10.1972.; ZAPREŠIĆ, ULICA LJUDEVITA GAJA 3E, Ž
  2. GORAN KAJKIĆ, 51584722174; rođ. 28.01.1981.; MIRKOVCI, MALI ŠOR 6, M
  3. JASENKO STIPAC, 16441978433; rođ. 06.12.1952.; ZAGREB, IVEKOVIĆEVA ULICA 29, M
  4. IVANA TORDINAC, 91520465911; rođ. 20.05.1986.; VINKOVCI, ANINA ULICA 20, Ž
  5. TATJANA DRAŽENOVIĆ, 48577804428; rođ. 26.11.1990.; VUKOVAR, VIJENAC RUĐERA BOŠKOVIĆA 6, Ž
  6. MARIO IGIĆ, 21912605682; rođ. 19.11.1988.; SLAVONSKI BROD, ULICA JOSIPA HLIŠIĆA 2, M
  7. IVAN JAKOBOVIĆ, 07067162365; rođ. 15.09.1952.; DONJA BEBRINA, ULICA DONJA BEBRINA 36, M
  8. VELIMIR JELIĆ, 92550766195; rođ. 02.06.1984.; STUPNIČKI KUTI, STUPNIČKI KUTI 90, M
  9. DOMAGOJ CVITKOVIĆ, 63912228380; rođ. 12.09.1985.; IVANKOVO, BEDEMOVA 16, M

 

  1. KRISTINA HELD, 40456091524; rođ. 11.01.1982.; SLAVONSKI BROD, ULICA NATKA NODILA 23, Ž
  2. PETRA ŠPANIĆ, 09000198486; rođ. 11.07.1998.; NOVA GRADIŠKA, KRALJA DMITRA ZVONIMIRA 120, Ž
  3. MANUELA HRENEK MIRT, 84032057043; rođ. 16.10.1994.; DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA CESTA 3, Ž
  4. SLAVEN MATOŠEVIĆ, 43059529391; rođ. 25.10.1968.; OSIJEK, GACKA 1, M
  5. PAVAO JOSIĆ, 42016377188; rođ. 25.04.1966.; VUKOVAR, DALMATINSKA 3A, M

 

 

 

 

 

Related Post