Stolnotenisači Strmca treći

703 0

Momčad Stolnoteniskog kluba Strmac gostovala je jučer u Virovitici, gdje je nastupila na turniru koji je održan prigodom proslave Dana grada Virovitice. Novogradiščani su u konkurenciji šest momčadi iz Osijeka, Čazme, Nove Gradiške i Virovitice osvojili solidno treće mjesto, osvojivši pri tom i pehar organizatora. Za STK Strmac su igrali: Tomislav Brnčić, Dražen Jelančić, Dražen Stanić i David Vidić. Kvaliteta prikazane igre bila je solidna, kako tvrdi trener Novogradiščana Tomislav Brnčić, budući većina klubova još nije počela s pripremama za novu prvenstvenu sezonu. Natjecanje je zatvorila predsjednica Gradskog vijeća grada Virovitice, dodijelivši najboljima lijepe sportske nagrade.